jún 9, 2017
1272 Views
Komentáre vypnuté na Požičať si môžu aj nezamestnaní!

Požičať si môžu aj nezamestnaní!

Written by

V dnešnej dobe sa môže každý z nás ocitnúť v situácií, kedy jednoducho nebude vedieť, čo ďalej. Dôvodom môže byť strata práce, ale i neľahká rodinná situácia, ktorá dokáže poriadne skomplikovať život nejedného z nás. Možno si poviete, že vám sa to stať nemôže, veď máte dokonalú prácu i úžasnú rodinu, a všetko klape tak, ako má. No bohužiaľ, zákon schválnosti si nevyberá a aj vy sa môžete ocitnúť v ťažkej životnej situácií kedy jednoducho prídete o prácu. Čo ďalej? V prvom rade si treba uvedomiť, že aj keď „vyhadzov“ z práce nie je príjemnou záležitosťou, obzvlášť vtedy, ak žijete od výplaty k výplate, existuje riešenie, vďaka ktorému bude celá táto situácia aspoň mierne uľahčená.

Pred tým, ako si požičiate, ujasnite si niekoľko základných pravidiel!

Spôsob, ako sa môže človek, ktorý je momentálne bez práce dostať k peniazom, je rýchla pôžička ihneď i pre nezamestnaných, ktorá pomôže človeku zabezpečiť dočasný výpadok príjmu. O pôžičku môžete požiadať aj ako zamestnanec v skúšobnej dobe, začínajúci podnikateľ alebo žena na materskej dovolenke. Jednou z najväčších predností je najmä to, že splatnosť pôžičky je až 48 mesiacov, no všetko záleží od výberu spoločnosti.

 A čo všetko potrebujete k tomu, aby ste si mohli požičať? Dôležité je, aby ste mali nad 18 rokov, platný občiansky preukaz a doklad totožnosti, slovenské občianstvo i vlastný bankový účet, na ktorý vám koniec koncov budú zaslané peniaze. Pamätajte, že ešte pred tým, ako požiadate o pôžičku, je nutné ujasniť si, koľko a na ako dlho vlastne potrebujete požičať, no nezabudnite si porovnať aktuálnu ponuku na trhu, veď spoločností, ktoré poskytujú pôžičky, je nespočetne veľa. Dokonca, niektoré nebankové pôžičky sú do určitej čiastky poskytované úplne zadarmo bez akýchkoľvek poplatkov! Nenechajte sa však nalákať na prvú, možno lákavú ponuku, ale pozorne sledujte viaceré ponuky, prípadne si prezrite referencie od ostatných klientov a až po dôkladnom zvážení sa rozhodnite pre to, čo vám bude najviac vyhovovať.

 

Article Categories:
Ako vybaviť