jan 17, 2020
1386 Views
Komentáre vypnuté na Rebrík ako dekorácia: Ako sa dá využiť?

Rebrík ako dekorácia: Ako sa dá využiť?

Written by

Rebrík nie je len pomocníkom pri vysokých prácach alebo v domácnosti, ale slúžiť môže aj ako pekná dekorácia. Na skrášlenie obydlia nepotrebujete kupovať nový, práve naopak, najlepším bude taký, ktorý už dlhodobo nepoužívate.

Využiť sa dá na chodbe, v kuchyni, ale aj iných miestnostiach

Kreativite sa v tomto smere medze nekladú a rebrík sa dá nielen umiestniť, ale aj využiť vo všetkých miestnostiach domu. Ak máte nie príliš úzku chodbu, môžete v nej rebrík využiť ako poličky. Stačí ho šikmo oprieť o stenu, zafixovať a zavesiť na neho napríklad módne doplnky, šály, klobúky alebo ramienka s oblečením. Takto z neho urobíte modernú alternatívu chodbovej skrine, ktorá niekedy na uskladnenie nepostačuje. Rebrík sa dá veľmi dobre využiť aj v kuchyni, kde väčšinou bojujeme s nedostatkom úložného priestoru.

Na trhu dnes dokonca nájdeme nielen klasický drevený alebo hliníkový rebrík, ale aj posuvný, pohybujúci sa po koľajničke. Visieť môže nad kuchynskou linkou, ale aj varným ostrovčekom, kde na neho zavesíte pomôcky, či hrnce. Nájdu sa aj domácnosti, kde sa využíva ako improvizovaná špajza dostupná vždy po ruke. Schodíky sa často využívajú ako poličky na koreniny, no pestovať sa na nich dajú aj bylinky. Netradičnejšie umiestnenie rebríka je v kúpeľni, kde má nie každý priestor na rozdávanie. Ak sa však pozrieme na toto riešenie z praktického hľadiska zistíme, že sa dá na ňom poukladať uteráky, sprchovacie potreby alebo doplnky. Dizajnový rebrík má nespočetné množstvo funkcií, ktoré si môžete sami vymyslieť. Či vás osloví rebrík s jedným alebo dvomi ramenami, obidve verzie vám dokážu spríjemniť a skrášliť bývanie. Rovnako to je aj s obývacou izbou, kde ho stačí upraviť podľa dizajnu a poslúži vám ako originálny regál alebo knižnica.

A čo tak balkón?

Ani rebrík na balkóne nie je na zahodenie a preto by ste na letné posedenie vonku mali myslieť už teraz. Dokážete si z neho urobiť napríklad štýlový barový pult, kde sa dá servírovať nielen pitie, ale aj jedlo. Veľmi obľúbenou alternatívou je ovešaný rebrík žiarovkami alebo romantickými sviečkami, ktorý dokáže spríjemniť letný večer. Možností, ako sa dá rebrík využiť je naozaj veľmi veľa. Je len na vás, ako jeho vlastnosti využijete a kam ho umiestnite. Rebrík si môžete objednať aj online a to cez internetového predajcu bugy.sk. Nájdete tam napríklad aj teleskopický rebrík, online drogériu, kozmetiku a množstvo iných výrobkov.

Article Categories:
Ako na dom a zahradu · Ako na to