feb 11, 2020
811 Views
Komentáre vypnuté na Pozrite sa na aktuálne zľavy na Alza.sk či na Bonprix.sk

Pozrite sa na aktuálne zľavy na Alza.sk či na Bonprix.sk

Written by

Poďte sa naučiť nakupovať inak. Tak, aby vám neunikla žiadna zľava ani inak zvýhodnená možnosť nákupu. Sledujte pravidelne zľavové kupóny na Kuponzlavovy.com.

Nakupujte lacnejšie

V bežných kamenných obchodoch nakupujeme často neuvážene. Online nákupy nám vďaka moderným spôsobom nakupovania umožňujú predsa len viac porovnávať ceny tovaru, ale aj poštovného, ktoré sa do celkovej ceny premieta. Nie vždy však hľadáme cenu konkrétneho produktu. Často si chceme kúpiť nové lodičky, kabelku – proste niečo, čo má každá e-shop iné a porovnanie cien nám nie je k ničomu.

Lepšie je preto sledovať zľavy obecne. Keď túžime po nových topánkach, je dobré sa pozrieť práve na túto kategóriu na zľavovom portáli. Zistíte, v ktorom z nich majú aktuálne výpredaj za 50 % ceny, kde špeciálnu zľavu k nejakému sviatku, alebo trebárs doručenie zadarmo. Takto vám napríklad zľavové kupóny Deichmann.sk umožnia kúpiť si omnoho lacnejšie módnu obuv. Zľavy na iných e-shopoch zas módu, módne doplnky i unikátnu kozmetiku.

Zľavy, o ktorých sa oplatí vedieť

Určite sa oplatí sledovať zľavy u tak veľkých predajcov, akým je Alza.sk. Ako multi sortimentový e-shop ponúka pravidelné zľavy na rôzne oblasti sortimentu. Zľavové kódy Alza.sk využijete raz k lacnejšiemu nákupu holiacich strojčekov, po druhé trebárs k nákupu niektorej značky spotrebičov.

Hľadajte možnosť nákupu bez poštovného

Ako zákazníci sme veľmi citliví na cenu dopravy. Za pomoci Kuponzlavovy.com jednoducho nájdete práve tie e-shopy, ktoré vašu cenu nenavýšia o cenu poštovného. Často je práve cena poštovného významným navýšením ceny nákupu, hlavne ak nakupujeme lacnejšie položky.

Ako neprehliadnuť žiadnu zľavu?

Jednou z možností je pozrieť sa vždy na zľavy v danej kategórii tovaru, kde chcete nakupovať. Pokiaľ máte vyhliadnutý tovar v konkrétnom e-shope, vždy si na Kuponzlavovy.com overte, či práve tento e-shop neponúka aktuálne nejaké zvýhodnené nákupy: zľavy, kupóny či kódy. Uplatníte ich tak, že do e-shopu vstúpite cez portál Kuponzlavovy.com, alebo z neho zľavový kód skopírujete do objednávky na konkrétnom e-shope.

Article Categories:
Ako na to