jan 17, 2020
1601 Views
Komentáre vypnuté na VYSKÚŠAJTE TRENDOVÉ RODINNÉ OBLEČENIE PRE MAMU A DCÉRU!

VYSKÚŠAJTE TRENDOVÉ RODINNÉ OBLEČENIE PRE MAMU A DCÉRU!

Written by

Spoznajte jeden z najnovších módnych trendov poslednej doby a skombinujte na jednotku váš vlastný outfit s oblečením vašej dcérky. Poradíme vám, kde nájdete atraktívne modely, ktoré výborne padnú predstaviteľkám oboch generácií.

Po stopách maminy

Aj vy patríte k dievčatám, ktoré v detstve s poctivou dávkou zvedavosti prehľadávali mamkin šatník, skúšali, ako vám z neho sadli jednotlivé kúsky a predvádzali sa pred zrkadlom? Podobný pocit radosti môžete dnes dopriať aj vašej dcére, nemusíte sa však spoliehať len na vaše vlastné oblečenie, ktoré je mladej ratolesti zatiaľ priveľké. Mama a dcéra môžu taktiež využiť do najmenších detailov prepracované rodinné oblečenie, ktorého heslom je „Mamka je vždy vzorom“. Spočíva vo voľbe dvoch prakticky rovnakých kúskov oblečenia, z ktorých prvý je určený mamine s dostupnými veľkosťami od XS po L respektíve XL, zatiaľčo detský outfit sa v závislosti od modelu môže pohybovať v rozpätí veľkostí od 74 až po 152. Môžete si tak zladiť spoločne šatník s dcérou od bábätka až do školského veku.

Na výber máte navyše množstvo variácií oblečenia na každodennú prechádzku po meste, výlet do prírody, pobyt na kúpalisku, zimnú lyžovačku či špeciálne slávnostnejšie príležitosti. Kvalitné kolekcie dávajú priestor pre prejavenie vkusu každej mamky a určite v ich ponuke nájdete model priam stvorený pre vás a vašu dcérku. Anjelská kolekcia Angelove je napríklad ladená do jemných bielych a ružových odtieňov a vyrábaná z kvalitných materiálov, akými sú angora alebo velúr. Niektoré outfity sú doplnené o čipku, zatiaľčo ďalšie sprevádzajú rozprávkovo pôsobiace volániky či romantické kvetinové nášivky.

Aká matka, taká Katka

Či už ide o športové súpravy, plavky alebo o šaty mama a dcéra nimi môžu dať všetkým najavo, že patria k sebe a že ich spája pevné rodinné puto. Nehovoriac o tom, že sa spolu budete krásne harmonicky dopĺňať a s podobným outfitom vo dvojici zaručene vyniknete a získate si pozornosť ostatných prítomných. Stačí si zvoliť kolekciu, ktorá čo najviac zodpovedá vášmu vkusu, nájsť model podľa vašich predstáv a zvoliť si ho v príslušnej veľkosti pre vás a pre vašu mladú slečnu a o ostatné je postarané.

Article Categories:
Ako na to