jan 16, 2020
1391 Views
Komentáre vypnuté na Plastové skladacie prepravky nesmie chýbať v potravinárstve

Plastové skladacie prepravky nesmie chýbať v potravinárstve

Written by

Ak pôsobíte v potravinárskom priemysle, nemali by ste zabúdať ani na pomôcky, ako sú skladacie prepravky. Uplatnenie nachádzajú nielen v potravinárstve, ale dokonca aj v poľnohospodárskom priemysle, a to predovšetkým pre ich vlastnosti. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme nielen prepravky ako také, ale aj spoločnosť špecializujúcu sa na ich výrobu a predaj.

Plastové skladacie prepravky sa chvália hneď niekoľkými prednosťami. V prvom rade máte istotu, že potraviny zostanú v prepravkách pomerne dlhú dobu čerstvé. Rovnako tak vás potešia aj z toho hľadiska, že sa dajú ľahko stohovať, takže logistika je efektívnejšia. Sľubujú aj bezpečnú prepravu a jednoduchú manipuláciu. Aj keď sú ľahké, majú vysokú nosnosť. Skladacie prepravky sú proste nenahraditeľnými pomocníkmi.

Vyberte si rôzne rozmery

Ak hľadáte skladacie prepravky, narazíte na rôzne rozmery, pričom ideálne je siahnuť po tých štandardizovaných. Obráťte sa napríklad na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá prepravky v euro rozmeroch ponúka. V ponuke má ako otvorené, tak aj uzatvárateľné variácie. Záleží teda na tom, aký druh potravín prepravujete, či ich potrebujete mať chránené kompletne a podobne. Veľkou výhodou je, že aj jednotlivé modely je možné vzájomne stohovať a kombinovať.

Schoeller Allibert ako odborník na prepravky

Schoeller Allibert je spoločnosť, ktorá má na európskom trhu významné postavenie. Poskytuje firmám plastové prepravky, ba dokonca aj skladacie kontajnery, paletové kontajnery, nápojové prepravky či plastové vozíky. Pristupuje ku svojim zákazníkom individuálne, a tak vám dokáže poradiť riešenie priamo vám na mieru, keď si neviete rady.

V prípade záujmu teda neváhajte kontaktovať spoločnosť, obratom sa vám ozvú kvalifikovaní pracovníci, ktorí s vami vyriešia všetko potrebné.

Article Categories:
Ako na to