júl 2, 2015
3075 Views
Komentáre vypnuté na Inovatívne prístupy k zubným implantátom vás potešia

Inovatívne prístupy k zubným implantátom vás potešia

Written by

Zuby sú vizitkou nášho zdravia. Všetci ich chceme mať zdravé, pretože inak nám komplikujú jedenie, rozprávanie a pochopiteľne aj usmievanie a komunikáciu s ľuďmi. Ochorenie chrupu tak znepríjemňuje všetky aspekty života. Kedysi to bolo pri ochoreniach zubov naozaj náročné. Keď ste potrebovali zubné náhrady, často sa k vám dostali nekvalitné, viditeľné a nepohodlné implantáty alebo protézy, s ktorými bol život naozaj náročný. Doba je iná a teraz sú moderné zubné implantáty na nerozoznanie od pravých zubov. Preto sa pri problémoch s vašim chrupom nemusíte ľakať, že to s náhradou dopadne ako v minulosti.

Náhrady zubov sú teraz ako skutočné

Návšteva zubára alebo iného špecialistu na chrup straší veľké percento obyvateľstva. Zuby sú citlivé, preto si mnohí do nich nechcú nechať zasahovať. Ak však máte problémy so zubami, nemali by ste ich zanedbávať. Či už ide o jeden chýbajúci zub, niekoľko zubov alebo dokonca celý chrup. Aj pri problémoch s jedným zubom sa môže jeho neliečenie rozšíriť na problém celej sánky. Sánka sa pri chorom alebo chýbajúcom zube pri rozprávaní a jedení nepohybuje správne a z tohto vznikajú výchylky ďalších zubov alebo poškodzovanie ďasien. Preto nie je správne tieto problémy odsúvať, len ich tak zväčšujete. Dnes už našťastie nie je riešenie tak náročné ako kedysi. Moderné zubné náhrady ani náhodou nepripomínajú tie škaredé a nepohodlné z minulosti. Kvalitná náhrada zubov teraz vyzerá veľmi prirodzene a vaši známi ani nespoznajú, že nové zuby, ktoré máte urobené nie sú prírodné, ale sú to implantáty.

V Bratislave sú dostupné zubné implantáty ROOT

Zo sveta sa k nám  dostávajú trendy aj v zdravotníctve. A to je dobré hlavne pre pacientov. Bratislava je teraz prvé slovenské mesto, kde sa ľudia s problematickým chrupom dostanú k inovatívnym zubným náhradám ROOT. Fungujú na princípe umiestnenia titánového kolíka na miesto, kde chýba zub. Na neho sa potom po hojení nasadí nesnímateľná zubná náhrada, ktorá vyzerá ako skutočný zub. Sú tri typy podľa druhu vášho zdravotného problému. Strach je síce úplne normálny, ale ak túžite po zdravom a krásnom úsmeve, ktorý je prirodzený, nečakajte a doprajte si ho. Dnes je to možné aj na Slovensku skutočne prevratnými spôsobmi, tak prečo čakať.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu