júl 8, 2015
3795 Views
Komentáre vypnuté na Trápia vás hluční susedia či neustály ruch z ulice?

Trápia vás hluční susedia či neustály ruch z ulice?

Written by

Aj vás trápia hluční susedia a chceli by ste sa už konečne uvoľniť a nebyť neustále len v strese? Existuje účinný spôsob, ako týmto nepríjemnostiam zabránite raz a navždy. Priznajme si, že celý život trávime uprostred hluku. Či už sú to autá, ktoré počujeme z ulice, krik malých detí spred paneláku či hlučný sused, ktorý sa rozhodol pre spevácku kariéru. Trvalý hluk môže totiž spôsobiť aj zdravotné problémy, takže je na čase začať tento problém konečne riešiť. Zaistenie pokojného bývania, ale i pokojnej prevádzky kaviarničky uprostred mesta, vám zabezpečí kvalitná zvuková izolácia.

Zvuková izolácia – to najlepšie riešenie pre domácnosti, ale i firmy

Stavebná akustika sa zaoberá obmedzeniu a minimalizovaniu zvuku medzi priestormi v danej stavbe a akustikou priamo v miestnosti. V praxi to znamená, že zvuku treba postaviť do cesty zvukovú izoláciu, ktorá zabráni prenikaniu zvuku z vedľajšej miestnosti, z bytu či z ulice. Zvuková izolácia je v súčasnosti na trhu skutočne žiadaná, no niet sa čomu čudovať. V minulosti však takéto možnosti neboli a ľudia museli s hlukom neustále bojovať. No prečo sa hlučnému prostrediu prispôsobovať a nežiť v domácnosti, kde máte právo si po celom dni oddýchnuť v tichom  a pokojnom prostredí? Vhodne zvolená zvuková izolácia je alfou a omegou mnohých domácností, ale i reštaurácií, či rôznych podnikov a spoločností, ktoré si chcú svojich zákazníkov a klientov udržať. Ani pre zamestnancov nie je vhodné pracovať v kancelárií, kde sa nemôžu kvôli neustálemu ruchu spôsobeného dopravou sústrediť na svoju prácu.

 

Vsaďte na kvalitu a moderné technológie

Kvalitná zvuková izolácia od firmy – Potichu s.r.o. je skvelým spôsobom, ako odhlučniť miestnosť v byte, v komerčných priestoroch či v dome. Pri jej výrobe využívame len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie európske materiály, ktoré sú zárukou zníženia hluku o 55% až 95%. Výhodou je, že zaberajú len malý priestor, takže sa nemusíte báť, že by vám v byte či v reštaurácií mohla zavadzať. Veľký dôraz kladieme na tú najúčinnejšiu technológiu na trhu, vďaka čomu sú naši zákazníci maximálne spokojní. Riešime i problémy s hlukom v školiacich miestnostiach, v skladoch, na pracovisku a v rôznych prevádzkach na Slovensku a v Českej republike.

Potichu s.r.o. vám pomôže pri výbere tej najideálnejšej zvukovej izolácie, ktorá zabezpečí odhlučnenie vo vašej domácnosti a vy si budete môcť naplno užívať pokojné dni bez zbytočných zvukov, ktoré by vás mohli rušiť.

 

Obrázky:

FOTO: pathdoc / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako na domácnosť