okt 19, 2018
1321 Views
Komentáre vypnuté na Webové stránky sa dajú vytvoriť aj lacno. Predstavujeme vám systém Saywebpage.com

Webové stránky sa dajú vytvoriť aj lacno. Predstavujeme vám systém Saywebpage.com

Written by

V súčasnej dobe je pre spoločnosti veľmi dôležitá propagácia vo virtuálnom prostredí. Základným stavebným kameňom je bezpochyby webová stránka, ale vytvorenie takejto webovej prezentácie od profesionálov vyjde pomerne dosť peňazí. Ak nemáte zozačiatku podnikania peniaze nazvyš, zrejme hľadáte lacnejšiu alternatívu.

Služby ako tvorba webových stránok sú celkom drahé. Za obyčajnú webovú stránku s jednoduchou navigáciou zaplatíte niekoľko sto euro. Ak premýšľate, ako vytvoriť webové stránky zadarmo, zvážte si všetky pre a proti. Samozrejme existujú systémy, v ktorých urobíte webovú stránku svojpomocne, bez toho aby ste zaplatili jediný cent. Počítajte však s tým, že nemusí fungovať správne, nebude sa dobre zobrazovať na mobilných zariadeniach a hlavne bude na doméne tretieho rádu.

Saywebpage.com a jeho prednosti

Platenou, ale lacnejšou alternatívou je projekt Saywebpage.com, prostredníctvom ktorého je tvorba stránok jednoduchá, ale pritom takmer profesionálna. Výsledok je pôsobivý, elegantný a hlavne reprezentatívny. Vytvoríte si stránku s vlastnou doménou a obsah môžete editovať, kedykoľvek len budete potrebovať, a tak nemusíte čakať na správcu webu, než príde z dovolenky.

Dokonca nemusíte poznať ani programovanie či HTML jazyk, lebo všetko vytvoríte v intuitívnom prostredí. Stránka sa rýchlo načítava a je optimalizovaná pre všetky zobrazovacie zariadenia.

Koľko takéto stránky vyjdú?

Vybrať si môžete z dvoch balíčkov. Základný obsahuje .sk doménu, hosting 500 MB, jednu vlastnú e-mailovú schránku a formuláre. Samozrejmosťou je absencia reklám. Momentálne základný balíček vyjde na 4 eurá mesačne. Pokiaľ si 3 eurá priplatíte, získate navyše hosting 1200 MB, tri vlastné e-mailové schránky a ešte možnosť napojenia na služby Google Analytics. Prípadne si priamo na stránke objednáte návrh stránok na mieru, ak máte špecifické požiadavky.

 

Article Categories:
Ako na to