okt 17, 2018
1239 Views
Komentáre vypnuté na Ako prebieha laserová operácia očí?

Ako prebieha laserová operácia očí?

Written by

Mnoho ľudí odrádza od laserovej operácie strach z neznáma a tiež obavy z bolestivého zákroku. My vás však vďaka viac než 30 000 pacientom môžeme týchto predsudkov zbaviť. A rovnako jednoducho vás zbavíme aj dioptrických okuliarov.

Už dávno neplatí, že ten, koho trápia očné nedostatky, sa musí uspokojiť len s nosením okuliarov alebo kontaktných šošoviek. Moderné technológie ponúkajú niekoľko možností, ako dioptrické vady korigovať a dokonca odstrániť. A práve to ponúkame našim pacientom na očnej klinike Oftum v Košiciach.

Priebeh operácie

Na začiatku musí záujemca o zákrok absolvovať predoperačné vyšetrenie, na ktorom sa určí, či je vhodným adeptom na laserovú operáciu oka. Pri tomto vyšetrení vytvoríme dokonalý 3D obraz oka pacienta, vďaka ktorému vieme určiť ten najefektívnejší postup laserového zákroku.

Zákrok následne prebieha v lokálnej anestézii, vďaka ktorej pacient necíti ani náznak bolesti. Samotná práca lasera pri metóde Relex Smile trvá len 26 sekúnd, čo je vo svete laserových technológií doteraz najkratší čas zákroku.

Po operácii

Doba rekonvalescencie po laserovom zákroku je naozaj veľmi krátka. Hneď na druhý deň po operácii môžete normálne fungovať a zaradiť sa do bežného života. Športové aktivity a pobyt vo vode by ste ale mali odsunúť aspoň o pár týždňov.

Na urýchlenie správneho hojenia očí od nás navyše dostanete potrebné očné kvapky, ktoré urýchlia proces hojenia.

Ak sa chcete dozvedieť viac či už o samotnom zákroku alebo predoperačnom vyšetrení, môžete nás kedykoľvek kontaktovať pomocou e-mailu alebo telefonicky. Radi vám zodpovieme na vaše otázky a predstavíme vám svet s dokonalým zrakom.

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu