dec 22, 2016
1858 Views
Komentáre vypnuté na VYBERÁME INTERIÉROVÉ DVERE

VYBERÁME INTERIÉROVÉ DVERE

Written by

Ak ste sa rozhodli pre kompletnú rekonštrukciu vášho bývania, je pravdepodobné, že sa okrem iného zameráte tiež na dvere. Na trhu dnes nájdeme pochopiteľne širokú ponuku dverí, ktoré sa od seba odlišujú farbou, architektonickým riešením či použitým materiálom. Taktiež môžete siahnuť po rôznych zdobeniach či veľkostiach k danému rozmeru krídla, čiže konečný výber nemusí byť taký jednoduchý, ako sa vám spočiatku môže zdať.

Prvotriedna kvalita je základ

V prvom rade je dôležité, aby ste sa zamerali na kvalitu. To, čo je až podozrivo lacné, obvykle nepredstavuje tú najvhodnejšiu variantu, po ktorej máte možnosť siahnuť. Preto je najlepšie poradiť sa s odborníkom, ktorý je ochotný vám poradiť a poskytnúť i ďalšie služby. Vo všeobecnosti však platí, že pri výbere interiérových dverí kladieme dôraz predovšetkým na ich povrchovú úpravu, ktorá môže byť dyhovaná, striekaná, laminátová a podľa prevedenia je možné vybrať si plné dvere, presklené dvere či sklenené dvere. Ide však o špecifickejšie parametre, ktoré záležia od vašich osobných preferencií.

Estetika

Nezabúdajte, že interiérové dvere by mali zodpovedať i vonkajšej podobe domu. Čo to teda znamená? Snažte sa ich zladiť s oknami, vstupnými dverami, podlahami, schodiskom či zábradlím. Je rozdiel, či vyberáte dvere do drevostavby, panelového domu alebo historickej budovy, kde sa koniec koncov hodia pôvodné podlahy i dvere. Do tmavších interiérov zvoľte skôr svetlejšie odtiene a naopak, do presvetlených interiérov sa hodia tmavšie farby, ktoré v konečnom dôsledku pôsobia luxusným dojmom.

Interiérové dvere Koratex disponujú všetkými vlastnosťami, ktoré od dverí očakávate – prvotriedna kvalita, nádherný dizajn, ale i výhodná cena! Na výber máte z rôznych druhov prevedení, čiže na svoje si príde naozaj každý z vás. Tak čo poviete, aj vy dáte prednosť dverám, ktoré sú jednotkou na trhu?

Article Categories:
Ako na to