dec 22, 2016
1382 Views
Komentáre vypnuté na SPLŇTE SI SVOJ SEN O VLASTNOM BAZÉNE!

SPLŇTE SI SVOJ SEN O VLASTNOM BAZÉNE!

Written by

Stále viac a viac rodín uvažuje o zriadení vlastného bazénu priamo na záhrade. Ide o skvelú investíciu, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Pobyt v bazéne má blahodarné účinky pre fyzické aj psychické zdravie, plávanie priaznivo pôsobí na našu kondíciu, je perfektným spôsobom ako sa zbaviť stresu a koniec koncov nám ponúka perfektné osvieženie počas horúcich letných dní. Bazeny ocenia najmä rodiny s deťmi, ktoré chcú svojim ratolestiam poskytnúť nenahraditeľnú zábavu, a to priamo vedľa domu.

Predtým, ako sa rozhodnete pre vlastný bazén

Predtým, ako sa na vašom pozemku uskutoční výroba a montáž, je potrebné dbať v prvom rade na to, aby bola plocha, na ktorej bude bazén umiestnený, vodorovná. Všeobecne je dané, že bazény sú konštruované na rovnomerné rozloženie vody, čiže ak by bola na ploche akákoľvek nerovnosť, je potrebné na túto skutočnosť upozorniť pracovníka, ktorý zabezpečuje celkovú realizáciu. Ďalším dôležitým krokom, ktorému by ste mali venovať pozornosť, je výber konkrétneho typu bazéna. Našim cieľom je pravdepodobne to, aby bola údržba predovšetkým jednoduchá, no dbať by sme mali aj na vysokú životnosť, keďže pôjde o vyššiu investíciu. Bezpečnosť a odolnosť voči vonkajším i mechanickým vplyvom sú ďalšie z kritérií, ktoré sú mimoriadne dôležité. Pýtate sa, ktorý bazén vám ponúkne tieto výhody? Fóliové bazény sú vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam prispôsobiteľné akémukoľvek tvaru, no okrem toho sa môžu pochváliť vynikajúcim povrchom, ktorý je ošetrený špeciálnym lakom. Nemusíte sa teda obávať „nepekných fľakov“ zo slnečného žiarenia, opaľovacích krémov či usadenín vápnika.

Vyberte si spoľahlivú spoločnosť!

Spoločnosť Bazénservis patrí medzi špičkových slovenských staviteľov bazénov, a to už od roku 1991! Ak uprednostňujete kvalitu, údržbu a prvotriedny servis, profesionálne jednanie a dlhoročné skúsenosti, ste na správnom mieste!

Article Categories:
Ako na dom a zahradu