dec 22, 2016
1286 Views
Komentáre vypnuté na UĽAHČITE SI ŽIVOT VĎAKA SUŠIČU RÚK

UĽAHČITE SI ŽIVOT VĎAKA SUŠIČU RÚK

Written by

Ak ste vlastníkom hotelu, reštaurácie či kaviarne, je celkom pochopiteľné, že svojim zákazníkom, ale i zamestnancom, chcete poskytnúť len to najlepšie. Myslíme tým predovšetkým vysokokvalitné služby, príjemnú pracovnú atmosféru a kolektívne vzťahy. Okrem týchto hlavných kritérií, ktoré sú koniec koncov cieľom každej spoločnosti, je nesmierne dôležité, aby ste sa zamerali aj na produkty, ktoré ľudia využívajú denno-denne. Ide napríklad o sociálne zariadenia, ktoré sú v dnešnej dobe súčasťou každej firmy, obchodného centra či stravovacích zariadení. Ak teda aj vy túžite po zmene, ktorú si zamiluje naozaj každý, tento článok je určený práve pre vás!

Zabudnite na papierové utierky!

Mať na toalete papierové utierky na utieranie rúk sa môže zdať vcelku fajn, veď prečo by nie? Skúste sa však zamyslieť a zrátajte si, koľko vás ročne stojí nákup papierových utierok. Pôjde asi o vyššiu cenu, ako ste spočiatku čakali, však? Existuje riešenie, ktoré vám pomôže nielen ušetriť, ale aj uľahčiť celú prácu, keďže sa už nebudete musieť „zapodievať“ vyhadzovaním použitých utierok do kontajnerov. Sušič rúk je skvelým a praktickým pomocníkom každej modernej toalety. Len za 10 sekúnd budú vaše ruky dokonale suché, a to bez jedinej kvapky. Ide o maximálne bezpečný a cenovo výhodný prístroj, ktorý zaisťuje nižšiu spotrebu energie a vysokú odolnosť voči vandalizmu. Máte možnosť vybrať si z dvoch rýchlosti so znížením hlučnosti a vďaka špeciálnemu antibakteriálnemu povlaku s ION PURE sa nemusíte báť ani baktérií, ktoré sú väčšinou na týchto miestach nadmieru premnožené.

Medzi ďalšie výhody patria:

  • malé rozmery,
  • elegantný dizajn,
  • silný výkon,
  • nižšie náklady za energiu,
  • výborné referencie a skúsenosti od užívateľov.

S týmto prístrojom však nielen ušetríte na nákladoch, ale tiež môžete pomôcť životnému prostrediu! Zabudnite na klasické papierové utierky, ktoré by vás vcelku vyšli niekoľkonásobne viac. Firemná politika by sa mala starať nielen o svojich zákazníkov, ale aj zamestnancov a firmu ako celok.

Article Categories:
Ako na to