júl 3, 2017
1798 Views
Komentáre vypnuté na Vreckové nože pre každého

Vreckové nože pre každého

Written by

Hľadáte všestranného pomocníka, ktorého budete nosiť vo vrecku a pomôže vám v takmer akejkoľvek životnej situácii? Vreckové nože sú presne takým pomocníkom.

Vlastniť vreckový nožík bolo pre mnohých synonymom dospelosti. Možno si sami pamätáte, ako ste od svojho otca dostali svoj prvý vreckový nožík a cítili tú obrovskú zodpovednosť. Vreckové nože sú rozhodne jedny z najvšestrannejších vecí, ktoré si môžete kúpiť. Dnes už vreckové nože vyrába nespočetné množstvo firiem. Originál je však len jeden, a to pravý švajčiarsky nôž. Keď sa povie švajčiarsky vreckový nožík, väčšina ľudí si ihneď predstaví nože Victorinox.

Švajčiari to s nožmi vedia

História značky Victorinox siaha do roku 1884, kedy si nožiar a podnikateľ Karl Elsener otvoril nožiarstvo vo švajčiarskom mestečku Ibach-Schwyz. Vtedy ešte netušil, že v priebehu najbližších rokov sa z jeho podniku stane najznámejší a najväčší výrobca vreckových nožov na svete. Mimochodom viete ako vznikol názov Victorinox? Je to spojenie slova Victoria, čo bolo meno zosnulej matky zakladateľa spoločnosti Karla Elsnera, a slova inox, čo je skratka pre nerezovú oceľ, ktorá je základom pre výrobu nožov.

Nože na každé použitie

V priebehu dlhej histórie nožov Victorinox sa nožová flotila značky vyvíjala, a tak dnes máte na výber obrovské množstvo nožov na rôzne použitie. Od základných nožov, ktoré majú tri – štyri funkcie, až po pokročilé nože, ktoré majú toľko funkcií, že najbližší týždeň budete tráviť tým, že ich budete všetky objavovať a skúšať. Vyberať tiež môžete z mnohých materiálov rúčok, farieb, vyhotovení. Je úplne jedno aký konkrétny model si vyberiete, spokojnosť je zaručená. Nože Victorinox sa v priebehu svojej existencie stali synonymom pre typickú švajčiarsku kvalitu a precíznosť. Pri každom noži sa tak môžete spoľahnúť na to, že vždy keď to budete potrebovať, tak vás podrží a pomôže vyriešiť mnohé životné situácie.

Article Categories:
Ako na to