júl 6, 2017
1477 Views
Komentáre vypnuté na Zdravie a krása v jednom

Zdravie a krása v jednom

Written by

Každý človek si váži svoje zdravie. A stará sa oň, snaží sa ho udržať čo najdlhšie. Určite aj vy pre to robíte maximum. Športujete, zdravo sa stravujete alebo aspoň chodíte do práce pešo. Určite máte svoj spôsob, ktorý vám vyhovuje. . Zdravý človek je plný elánu a môže si užívať život plným priehrštím. Čas, kedy nás prikvačí choroba, považujeme za stratený. Nielenže vymeškávame v práci, ale nemôžeme sa venovať ani svojim záľubám a koníčkom.

Ruka v ruke so zdravím ide aj krása. Už v starom Egypte sa ženy líčili a skrášľovali. Niektorí majú dar vyzerať dobre od narodenia. Akoby sa ich čas ani netýkal. Nemajú problém s váhou, výzorom alebo kondíciou. Mnohí sa čudujú a obdivujú ich. Niektorí, naopak, musia na skrášlenie svojho tela venovať mnoho času a určite aj peňazí. Chodia do posilňovne, kupujú biopotraviny alebo míňajú peniaze za drahú kozmetiku.

Neraďte si sami

Niektoré zdravotné a estetické ťažkosti odstránime sami, na iné nám treba radu a pomoc odborníkov. Mnohokrát nevieme, na koho sa obrátiť, ponuka je príliš široká. Často sa dostaneme ku kvázi odborníkovi, ktorý narobí viac škody ako osohu. A tie škody môžu byť častokrát nenapraviteľné. Dobrou možnosťou je overiť si služby, vyžiadať si preferencie, poradiť sa so známymi. Takéto zákroky sú finančne náročnejšie ako obyčajný krém, ale ich účinnosť je dlhodobá.

Porovnajte svoje investície

Pretože keby ste si zrátali investície do drahých krémov, kozmetiky a posilňovne, možno by ste prišli na to, že ste investovali príliš veľa a výsledok nestojí za to. Ponúkame vám lepšiu alternatívu a tou je Ultrazvuková liposukcia VASER Lipo v Ave clinic Bratislava.. Samozrejme, väčšina z vás asi netuší, o čo sa jedná. A predpokladáme, že ste ani nepátrali alebo nemali čas zisťovať podrobnosti. My vám ich teraz v stručnosti predstavíme.

Nové metódy krásy

Vaser Lipo je najšetrnejšia forma invazívnej liposukcie. Využíva najnovšiu ultrazvukovú technológiu pre bezpečné, šetrné a dokonalé vytvarovanie tela. Oproti klasickej liposukcii pôsobí selektívne iba na nežiadúce tukové bunky. Nervové zakončenia a cievy ostávajú nepoškodené. Výhodou je okamžité zapojenie späť do bežných aktivít. Ďalšou výhodou je aj následné vypnutie pokožky, pretože nedochádza k poškodeniu kolagénových vlákien. Odsaté bunky sú nepoškodené a majú vysokú životaschopnosť a využiteľnosť, napríklad ako výplň vrások.

Ultrazvuková liposukcia Vaser Lipo nielenže pomôže pri zoštíhlení ošetrených partií, ale aj pri jej spevnení. Koža po tejto liposukcii nie je uvoľnená a ochabnutá, ako tomu býva u iných typov. Zákrok sa môže vykonávať v lokálnej aj v celkovej anestéze. Pred zákrokom sa robia základné biochemické vyšetrenia krvi , taktiež ďalšie potrebné vyšetrenia ku celkovej anestéze. Pred zákrokom sa neodporúča jesť ťažké, nadúvajúce jedlá a veľa piť. Samozrejmosťou je nefajčiť a nepiť pred a po zákroku.

Starostlivosť po celý čas

Na miesto zákroku nenanášame žiadne parfumy, krémy alebo oleje. Najlepšie je prísť bez make – upu, odložiť šperky a piercing. Treba si zobrať dostatočne voľný a pohodlný odev na cestu domov. Berieme so sebou všetky lieky, ktoré pravidelne užívame. Bezprostredne po zákroku uprednostňujeme pobyt na lôžku, dostatok tekutín a ľahká strava. Pri miernych bolestiach môžeme užiť analgetiká. Ťažšiu telesnú záťaž môžem vykonávať najskôr po mesiaci. Odvoz z ave clinic zabezpečujú zadarmo.

Ak sa rozhodnete pre liposukciu Vaser Lipo, určite sa vám vaša investícia vráti v podobe dlhodobého účinku a pocitu spokojnosti. Pod dohľadom odborníkov ste nielen pred, ale aj po zákroku. So všetkými otázkami a problémami sa na nich môžete kedykoľvek obrátiť.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu