júl 12, 2017
3347 Views
Komentáre vypnuté na Ideš na festival alebo k vode? Bez tohto ani na krok!

Ideš na festival alebo k vode? Bez tohto ani na krok!

Written by

Aj vy plánujete počas najbližšieho víkendu vyraziť na hory? Alebo na vytúžený festival, ktorý bude „čerešničkou“ tohto leta? Tak potom si so sebou nezabudnite vziať sedací vak, ktorý spríjemni vaše chvíle a poskytne vám dokonalý relax počas celého dňa. Že neviete, o čo ide?

Čo je vzduchový vak?

Vzduchový vak je skvelým doplnkom mnohých domácností, no postupom času ho množstvo ľudí volí práve na cesty! Má guľatý tvar podobný kreslu, ktorý je mimoriadne mäkučký a pohodlný, čiže sa dokonale prispôsobí vášmu telu. Môžete si naň sadnúť, pokojne aj ľahnúť a zdriemnuť si, je to len a len na vás, veď lazy bag sa prispôsobí akejkoľvek vašej polohe. Výhodou je, že sa dá behom pár sekúnd zbaliť do malého vaku, ktorý jednoducho prehodíš cez plece a ideš. 

Ideš k moru? Bez lazy bag-u ani na krok!

Ak sa chystáš trebárs do Chorvátska, kde je síce prenádherne, no pláž bohužiaľ pohodlná nie je, nevadí! Je v podstate jedno, aké miesto si nájdeš, veď so vzduchovým vakom máš o pohodlie postarané okamžite. Zabudni teda na hodinové hľadanie pohodlného miestečka rovno pri mori, veď máš lazy bag, ktorý tvoj problém ihneď vyrieši.

Tak pre toto si vzduchový vak zamiluješ ešte viac!

Nielen, že ti vzduchový vak poskytne príjemné miesto na sedenie, kde môžeš čítať knihu, opaľovať sa, oddychovať po celodennej túre či bláznovstvám na festivale, no taktiež sa môže pochváliť ďalšími výhodami, ktoré si ihneď zamiluješ. Má odolnú dvojitú vrstvu, ktorá vak chráni pred mechanickým či akýmkoľvek poškodením; dve praktické vrecká na mobil alebo tablet, ktorý bude vždy v bezpečí; zapínanie s poistným tlačidlom; odolný ripstop nylon a obdivuhodný rozmer 260x70cm, vďaka čomu sa nebudeš musieť utláčať na miniatúrnom vaku. Tak čo povieš, aj ty si spríjemníš leto vďaka tomuto skvelému „parťákovi“ na cesty?

 

Article Categories:
Ako na to