jún 30, 2017
1459 Views
Komentáre vypnuté na Komfort pre vášho štvornohého miláčika

Komfort pre vášho štvornohého miláčika

Written by

Vadí vám, keď vás príde váš nadovšetko milovaný pes navštíviť do postele? Kúpte mu vlastnú!

Psy sú často prirovnávané k malý deťom. Sú malé, ešte nevedia rozprávať(bodaj by sa to už čo najskôr naučili!), vynucujú si vašu pozornosť, chcú sa s vami hrať, musíte im kupovať hračky, boja sa búrky… Ako keby sme naozaj rozprávali o jednoročnom decku. A pri tom sa bavíme o tej guči chlpov ktorá vám teraz zrejme leží niekde pri nohách. Keď už sa ten pes teda správa ako dieťa, tak sa predsa logicky budeme aj my správať k nemu. Vyhovieme mu takmer vo všetkom, kúpime mu rôzne viac či menej potrebné veci, aby bol spokojný.

Na zemi sa spí zle

Je síce pravda že deti chcú často spať v posteli so svojimi rodičmi, ale všetci vieme, že to tak nemôže byť navždy a čoskoro dostane váš potomok svoju vlastnú posteľ. A tú by mal dostať aj váš pes, pokiaľ sa teda nechcete do konca života zobúdzať vedľa nie vždy príjemne voňajúcej kôpky mäsa, kostí a chlpov. Keďže vášho psa máte tak strašne radi, bodaj by aj nie keď ste za neho vysolili také ťažké prachy, chcete mu zabezpečiť ten najluxusnejší pelech. A vedzte, že váš pes nepovažuje búdu v záhrade, prípadne ten prašivý vankúš na podlahe, ktorý bol už z polovice v koši, za práve luxusný pelech. Ležadlá pre psa by mali byť minimálne tak komfortné ako ležadlá pre človeka. Nebojte sa, postačí vám obyčajný pelech pre psa. Ak vlastníte menšie plemeno ktoré chcete nosiť stále so sebou, tak aj taška pre psa.

Tie najsladšie psie sny

Keď už budete nejaký ten pelech vyberať, poriadne zvážte všetky možnosti, v ponuke sú rôzne veľkosti, materiály, farby, vône a tak ďalej. Ak hľadáte komplexnú a kompletnú ponuku psích brlohov, navštívte napríklad stránku najzoo. Z ponuky si určite vyberiete a vášmu psovi tak zabezpečíte spánok ako v bavlnke. A sebe tiež. Spánok je totiž najdôležitejšia potreba všetkého živého a vyspatý pes sa rovná milý pes

Article Categories:
Ako na to