okt 12, 2016
1843 Views
Komentáre vypnuté na Viete vybrať vhodné svietidlá do domácnosti?

Viete vybrať vhodné svietidlá do domácnosti?

Written by

Výber vhodných svietidiel do bytu, resp. domu nie je vždy taký jednoduchý, ako sa nám spočiatku môže dať. Každý priestor má totiž inú funkciu, čiže je rozdiel, aké osvetlenie vyberieme do spálne a aké do obývačky. V nasledujúcom článku sa dozviete, aké základné pravidlá je dôležité pri výbere dodržať.

Rôzne druhy svietidiel

detske-svietidlaV prvom rade sa zamyslite, k akému účelu budete profi svietidlá využívať a do akej miestnosti ich umiestnite. Dnes už nájdeme na trhu viacero druhov svietidiel, ktoré rozdeľujeme na interiérové, vonkajšie, kancelárske a priemyselné svietidlá, ale taktiež bodovky či vianočné LED osvetlenie. Ak vyberáte napríklad svetlo do kuchyne, zrejme budete kombinovať klasické svetlá s bodovými, ktoré vám budú osvetľovať pracovný priestor kuchynskej linky. To znamená, že je nevyhnutné myslieť najmä na to, aby boli svetlá umiestnené na mieste, kde si sami nebudete tieniť – na to sa totiž často pri montáži zabúda. Do spálne či obývacej miestnosti môžete umiestniť dizajnové svietidlo, ktoré dodá izbe príjemnú a útulnú atmosféru. Môže ísť o moderné svietidlo, ktoré doplníte malými a dekoračnými lampami, ktoré oživia nejeden interiér. Lampa do detskej izby je väčšinou umiestnená na písacom stolíku, prípadne na poličke pri posteli, aby si ju mohlo dieťa rozsvietiť kedykoľvek počas noci. Pri výbere sa nebojte aj trošku zaexperimentovať a buďte kreatívny! Osvetlenie by malo by však upokojujúce, pričom vhodným výberom je LED žiarovka, ktorá sa postará o dokonalé, no nie príliš silné osvetlenie.

Kde nakupovať?

Internetový obchod www.profisvietidla.sk ponúka na predaj široký sortiment svietidiel, ktoré vás zaujmú nielen kvôli ich prijateľnej cene, ale aj vysokej kvalite a nádhernému prevedeniu! Nájdite si aj vy svoj vysnívaný „kúsok“ a oživte vašu domácnosť vďaka moderným svietidlám. Spokojní zákazníci, kvalitné svietidlá v Bratislave, predĺžená záruka (3 roky) a rýchle dodanie sú len niektoré z vlastností, ktoré nás posúvajú smerom vpred!

Article Categories:
Ako na domácnosť