apr 4, 2022
324 Views
Komentáre vypnuté na V lete sa oplatí jazdiť jedine na pneumatikách značky Michelin

V lete sa oplatí jazdiť jedine na pneumatikách značky Michelin

Written by

Vo svete pneumatík existujú zlé, priemerné, dobré a špičkové značky. Do poslednej kategórie by sme bez najmenších pochybností zaradili značku Michelin. Práve počas jari mnohí motoristi riešia dilemu, aké letné pneumatiky svojmu tátošovi zaobstarať. Michelin vám rozhodovanie uľahčí, keďže ponúka letné pneumatiky pre všetky modely vozidiel. Neváhajte a dajte šancu Michelin. Rozdiel pocítite počas každej jazdy.

Z každého rožku trošku alebo keď hľadáte tie najlepšie pneumatiky

Značka Michelin vie prekvapiť vo všetkých smeroch, ale nikdy vás neprekvapí ohľadom kvality, ktorú si stráži. V portfóliu tejto značky nájdete všetky modely pneumatík v rôznej cenovej hladine. Vedeli ste, že pod svoje krídla zobral Michelin aj poľskú značku Kormoran? Pneumatiky Kormoran prekvapia skvelým pomerom kvality a ceny. Poďme však späť medzi rokmi overené rady pneumatík. Letné pneumatiky Michelin sú známe svojimi perfektnými jazdnými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Pri výbere sa nemusíte obmedzovať ani v prípade, že vlastníte športové, SUV alebo menšie osobné vozidlo. A viete, čo je na Michelinkách najlepšie? Že v ich ponuke nájdete letné pneumatiky, ktoré vám ušetria nejaké to euro. Pri zvyšujúcich sa cenách paliva iste hľadíte hlavne na úspornosť pneumatík. Práve tento parameter vám poskytnú pneumatiky Michelin, ktoré boli hodnotené ako vysoko úsporné. Konkrétne ide o model Michelin Energy Saver+. Už sám názov napovedá, že sa nemusíte obávať ani dlhých ciest. Dokonca ani vtedy, keď veziete na streche strešný box. Nielen úspora je to, čo vodičov presvedčilo o kvalite týchto pneumatík. Poteší vás ich vysoká priľnavosť a krátka brzdná dráha na mokrej vozovke.

Športové i SUV vozidlo – pre značku Michelin žiadny problém

Stojí vám v garáži vyblýskaný športiak alebo výkonné SUV? Aj na vás v Micheline mysleli. Pre športové vozidlá sú určené letné pneumatiky Michelin Pilot Sport 5. Rýchla jazda je s týmito pneumatikami bezpečná a komfortná ako ešte nikdy pred tým. Tuhosť dezénu na vonkajšej strane pneumatiky je hrou na istou. Táto vlastnosť prináša vysokú priľnavosť, ktorá je v extrémnych situáciách dôležitá. Michelin Pilot Sport 5 sa skvele hodí k športiakom aj vďaka svojmu dizajnu. Pre SUV vozidlá má Michelin k dispozícii letné pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 SUV. Pokojne vozte svoju rodinu do vzdialených končín. Michelin Pilot Sport 4 SUV majú nižší valivý odpor, ale vykazujú vysokú priľnavosť na vozovku či skvelú ovládateľnosť aj počas silného dažďa.

 

Article Tags:
Article Categories:
Ako na to