dec 8, 2022
153 Views
Komentáre vypnuté na Trápia vás problémy s erekciou? Vyriešte ich!

Trápia vás problémy s erekciou? Vyriešte ich!

Written by

Erekciu možno charakterizovať akovzpriamenie alebo úplné stoporenie penisu, pričom vzniká po sexuálnom vzrušení. Jedná sa o bežnú funkciu mužského tela, bez ktorej by nebolo možné splodiť potomstvo.

Ako vzniká erekcia?

Erekcia začína v mozgu. Funguje na princípe, že keď je muž sexuálne vzrušený, tak hormóny, svaly, nervy a cievy spolupracujú navzájom a vytvárajú erekciu.

Podnetom pre erekciu je sexuálne vzrušenie muža. Vtedy sa v penise uvoľňujú a otvárajú krvné cievy, čo umožňuje krvi, aby ich naplnila. Akonáhle sa krv nachádza v penise, pod vysokým tlakom vytvára erekciu. Po sexuálnom vzrušení sa krvné cievy penisu opäť otvoria a krv môže odísť, čo znamená, že penis zmäkne.

Problémy s erekciou

Muži sa počas svojho života bežne stretávajú s ťažkosťami, ktoré súvisia s dosiahnutím alebo udržaním erekcie. Problémy s erekciou nastávajú vtedy, keď muž má napríklad nedostatočnú alebo slabú erekciu, ktorá nie je plnohodnotná a teda neumožňuje pohlavný styk. Takéto problémy s erekciou sú tiež známe ako:

  • erektilná dysfunkcia (ED)
  • impotencia
  • sexuálna dysfunkcia

Spomínané problémy sa môžu vyskytovať len občas a v takom prípade sa nejedná o závažný problém. Ak sú však problémy dlhodobé, v takom prípade sa môže jednať o závažný zdravotný problém, ktorý si vyžaduje lekársku starostlivosť.

Trápia vás problémy s erekciou? Vyriešte ich!

Ako riešiť problémy s erekciou?

Príčiny problémov s erekciou môžu byť fyzické, ale aj psychické (stres, depresia, problémy vo vzťahu). Tie fyzické problémy sú úzko späté so životným štýlom muža, preto je na mieste porozmýšľať nad jeho zmenou. Základom je zdravá strava, pravidelné cvičenie, dostatok spánku, zníženie pitia alkoholu a fajčenia. Veľmi dôležitá je aj komunikácia s partnerkou o sexuálnych problémoch, ktoré vás trápia.

Okrem zmeny životného štýlu môžete siahnuť aj po výživových doplnkoch na podporu erekcie. Na našom trhu sú k dispozícií viaceré takéto výživové doplnky. Veľmi obľúbeným je Zerex Extralong. Jedná sa otabletky, ktorépomáhajú oddialiť ejakuláciu a predĺžiť čas pohlavné styku. Takže je určený hlavne pre mužov, ktorí majú problém s rýchlym vyvrcholením. Veľkou výhodou je, že má rýchly nástup účinku –  účinkuje jednu hodinu po užití.

Zerex Extralong nemá žiadne život ohrozujúce vedľajšie účinky, pretože tabletky sú tvorené z extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín na prírodnej báze (akými sú Kotvičník zemný, Všehoj ázijský a L-arginín). Tie vplývajú na dĺžku a kvalitu pohlavného styku, pevnú erekciu a výkon muža.

Article Categories:
Ako na to