mar 7, 2015
2881 Views
Komentáre vypnuté na Trápi vás nedostatok úložného priestoru? 3 dôvody prečo je na čase vymeniť vašu starú skriňu

Trápi vás nedostatok úložného priestoru? 3 dôvody prečo je na čase vymeniť vašu starú skriňu

Written by

Nejednú domácnosť trápi nedostatok úložného priestoru. Vedieť, ako si veci správne a prakticky uskladniť nie je vždy najjednoduchšie,  čo sa týka najmä množstva oblečenia a bytových doplnkov. Ako využiť priestor vo vašom byte alebo dome optimálne? Jednoducho a to voľbou správnej skrine.

Je jedno,či bývate v dome alebo byte, vytvorením vhodného úložného priestoru môžete docieliť to, že získate ďalšie miesto v interiéri pre iné účely. Veľa moderných domácnosti dnes preferuje vstavané skrine. Prečo práve tento druh skríň? Možno kvôli množstvu pozitív ktoré ponúkajú.

Modern wardrobe in living room

  1. Pozitívum

Medzi jeho kladné vlastnosti patrí predovšetkým to, že priestor v byte alebo dome využite skutočne plne a prakticky. To, že siaha od jednej steny k druhej a od zeme až k stropu umožňuje, že je miesto kde je umiestnená plnohodnotne využité. Vďaka moderným technológiám a kvalitným materiálom sú navyše odolné a ponúkajú dlhú životnosť.

  1. Pozitívum

Vzdušnosť je to, čím sú vstavané skrine o niečo vopred pred tými klasickými. Dostatok priestoru , vzdušné materiály a vetranie umožňujú jednoduchý prechod a prúdenie vzduchu do skrine, čo jej dodáva potrebnú vzdušnosť. Veci uložené v skrini tak nie sú stuchnuté a takpovediac udusené.

  1. Pozitívum

Veľkou výhodou takýchto skríň je aj ich dizajn. Na trhu dnes nájdete množstvo dizajnových kúskov, vyrobených z rôznych materiálov  ktoré vás očaria. Od klasického dreva a jednoduchého dizajnu až po extravagantné zrkadlové skrine v rôznych pútavých odtieňoch. Navyše, veľa predajcov ponúka aj možnosť online návrhu vlastnej skrine, vďaka čomu si dokážete vytvoriť takmer presnú predstavu konečného výsledku ešte pred tým, než si takýto kúsok zaobstaráte.

Zabudnite na fádne komody a mohutné skrine. V kurze sú vstavané skrine ktoré využijú priestor v byte alebo dome optimálne a navyše prakticky.

 

FOTO: rh2010 + slavun /Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na domácnosť