apr 25, 2017
1579 Views
Komentáre vypnuté na Tipy na skutočné darčeky od srdca

Tipy na skutočné darčeky od srdca

Written by

Blížiaci sa sviatok blízkej osoby robí vždy vrásky na čele najmä preto, aby sme boli schopní vymyslieť zaujímavý darček, ktorý sa na míle vzdiali klasike v podobe čokolády, kvetov alebo alkoholu. Ideálne taký darček, ktorý je vyrobený na mieru oslávencovi, má svoju jedinečnú myšlienku, a preto v ňom dokáže vzbudiť tie pravé emócie. Niekoľko tipov na takéto darčeky venované od srdca vám ponúka aj náš nasledujúci článok.

Fotka ako darček v zaujímavej forme

Výborným podkladom pre kreatívne darčeky sú fotografie. Z nich je možné vytvoriť naozaj rozmanité darčeky, ktoré ukrývajú dôležité životné momenty či ľudí, ktorých má oslávenec nesmierne rád. Ak mu teda darujete zaujímavú a preňho hodnotnú fotografiu spracovanú netradičnou formou, oslávencovi zaručene spravíte obrovskú radosť. Z fotografie môžete napríklad nechať spraviť fotoobraz. Pri jeho návrhu máte viacero možností. Buď použijete len jednu kvalitnú fotografiu, ktorá bude tvoriť celý obraz, prípadne si dáte o niečo viac námahy a pripravíte vlastnú kreatívnu koláž fotografií. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z týchto možností, určite s fotoobrazom zabodujete a nájdete si svoje pevné miesto na stene.

Alternatívou fotoobrazu je napríklad puzzle s fotkou. Tu odporúčame vybrať len jednu fotografiu, ktorú v špecializovanom pracovisku náležite upravia a vyrobia z nej skutočné puzzle. Koľko dielikov ho bude tvoriť, to je už len na vás. Po zložení tohto puzzle je možné obrázok zlepiť špeciálnym lepidlom, nechať ho zarámovať a rovnako použiť ako obraz na stenu.

Originálne tričko s nápisom

Našim posledným tipom na originálny darček od srdca sú tričká s nápismi. Tie sú vhodné najmä vtedy, ak má oslávenec svoje obľúbené výroky, motto, prípadne sa mu niekedy podarilo povedať hlášku, ktorá u vás zľudovela. Snažte sa vyhnúť neoriginálnym tričkám so všeobecnými nápismi, ale nechať si vyrobiť originálne.

Article Categories:
Ako na to