jún 25, 2015
3331 Views
Komentáre vypnuté na Spoľahlivá realitná kancelária – kľúč k vysnívanému bývaniu

Spoľahlivá realitná kancelária – kľúč k vysnívanému bývaniu

Written by

Bývanie patrí k základným potrebám každého človeka. Už v minulosti sa naši predkovia uchyľovali do jaskýň kvôli teplu či bezpečiu, pričom sa formovali aj prvé funkcie bytu. Stavby si však prešli vo svojom vývoji výrazným procesom, od primárnej ochrany proti nepriaznivému počasiu, až po súčasné množstvo funkcií, ktoré nám bývanie poskytuje. Pokiaľ rozmýšľate nad nových bývaním či nad predajom nehnuteľnosti, nezabudnite na kvalitnú realitnú kanceláriu. Uvažujete napríklad nad kúpou domu v Košiciach? Nehnuteľnosti Košice ponúkajú skutočne širokú ponuku nehnuteľností na predaj, ktoré vás svojou architektúrou očaria už na prvý pohľad.

Čo si všímať pri výbere nehnuteľnosti?

  • Lokalitu
  • Stav nehnuteľnosti
  • Veľkosť pozemku
  • Cenu
  • Dostatočnú občiansku vybavenosť

Naletieť podvodníkom je ľahké

Sprostredkovaním predaja nehnuteľností sa v dnešnej dobe zaoberá veľmi veľa ľudí a spoločností. Pokiaľ sa však chcete vyhnúť strate peňazí alebo strate nehnuteľností, mali by ste sa obrátiť na sprostredkovateľa – realitnú kanceláriu a nie na jednotlivca. Pri výbere realitnej kancelárie je lepšie merať viackrát, lebo naletieť podvodníkom je skutočne jednoduché.

 

House model with chat bars and calculator isolated on white

Reality.sk – člen Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska

realityRealitná kancelária – Reality.sk je na trhu známa najmä tým, že na trhu už pôsobí niekoľko rokov, pričom pre svojich klientov poskytuje komplexné služby, ktoré sú v prípade nehnuteľností nevyhnutné. Nie nadarmo sa hovorí, že najlepšou reklamou sú spokojní klienti a referencie. Práve tieto faktory sú najspoľahlivejšie ukazovatele úspešnosti a kvality realitnej kancelárie. Zárukou kvality realitnej kancelárie – Reality.sk je okrem iného i Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska. Členovia tejto asociácie sa zaväzujú k dodržiavaniu etického kódexu realitného makléra a zároveň sú povinní absolvovať vzdelávacie programy.

Profesionalita, informovanosť, právne služby, ale i dôveryhodnosť

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý realitná kancelária poskytuje sú základné údaje o sebe, kontakty, poskytované služby a samozrejme aj ponuky nehnuteľností ako sú byty na predaj či domy na predaj.

Samozrejmosťou je profesionálne chovanie personálu, dostatočne reprezentatívne priestory a zdatní odborníci, ktorí vedia odpovedať na všetky vaše otázky. Kvalitná realitná kancelária je schopná ponúknuť svojim klientom informácie o nehnuteľnosti ako je cena, lokalita či jej súčasný stav. Reality.sk ponúkajú i právne služby, ktoré sú pri predaji či kúpe nehnuteľností nevyhnutné, takže sa nemusíte báť zbytočných „papierovačiek“.

Takto by mala približne vyzerať realitná kancelária. Predaj, prenájom či nákup nehnuteľností je zložitý proces, ktorému by klienti mali venovať potrebnú pozornosť. Väčšinou však ide celoživotné úspory klientov, ktoré by mali byť využité čo najefektívnejšie.

Ako funguje rýchle vyhľadávanie na reality.sk zadáte lokalitu a druh nehnuteľnosti príklad: hľadáte byty na prenájom v Trnave zakliknete lokalitu Trnava, druh nehnuteľnosti zadáte byty a typ prenájom a vyhľadávač vám v okamžiku ponúkne prenájom bytov Trnava.

 

Obrázky:

viperagp + det-anan sunonethong / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako na to