jún 26, 2015
1741 Views
Komentáre vypnuté na Zarábajte predávaním hostingových balíčkov

Zarábajte predávaním hostingových balíčkov

Written by

Pokiaľ aj vy chcete získať množstvo zliav na ďalšie objednávky hostingových služieb alebo produktov, postup je veľmi jednoduchý. Máte možnosť prihlásiť sa do reseller programu, v ktorom získate kredity na nákup hostingových služieb so zľavou. Ak ste fyzická osoba, môžete zľavy využiť na ďalšie služby či produkty, ktoré tento program poskytuje, ale pokiaľ pracujete ako podnikateľ (právnická osoba), môžete si nechať získané kredity preplatiť.

Postup, ktorý vám zaberie len niekoľko minút

Spoločnosť Exo hosting patrí medzi najznámejších poskytovateľov hostingu na trhu. Je to najmä vďaka bezkonkurenčným cenám, za ktoré poskytuje všetky svoje služby. No pre svojich klientov poskytuje i mnohé ďalšie výhody, ktoré by bola škoda nevyužiť.

Prvým krokom, ktorý by ste mali spraviť je registrácia. Na webovej stránke www.exohosting.sk sa môžete veľmi rýchlo a jednoducho zaregistrovať, takže celý tento proces vám zaberie len pár minút. Pri registrácií budete mať svoj vlastný reseller identifikátor, vďaka ktorému sa budete pri ďalšej návšteve prihlasovať do resellerskej zóny. Po registrácií a pridelení identifikátora môžete začať pracovať. Ak už máte objednané domény, môžete ich pridávať do resellerského programu, a v prípade, že ide o úplne novú doménu, k objednávke musíte pristupovať prostredníctvom daného odkazu.

Ako fungujú pridelené kredity?

Možno sa pýtate, akým spôsobom sa vám započítajú kredity. Služby, ktoré si zakúpite v akcii alebo prostredníctvom zľavového kupónu, nie sú ohodnotené žiadnym kreditom. No pokiaľ ste si objednali hostingové služby, vaše kredity sa vám postupne budú započítavať do vašej resellerskej zóny. Čím viac hostingových služieb si objednáte, tým vyššia bude i vaša provízia.  Za získané kredity si môžete objednať ďalšie služby a produkty, ktoré sa pohybujú v zľave od 5% až do 40%.

Exo hosting je skvelou voľbou, pokiaľ chcete zvýšiť návštevnosť vašej web stránky a následne i predaj produktov či služieb, ktoré ponúkate.

airdone  / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na to