jún 24, 2015
3126 Views
Komentáre vypnuté na Váš sen sa môže stáť skutočnosťou

Váš sen sa môže stáť skutočnosťou

Written by

Chceš …

… absolvovať jazykový kurz v zahraničí ? …

…študovať a zaujíma ťa štúdium v zahraničí ?…

… pracovať s deťmi ?…

… si naplniť svoj  sen ?…

… isť do Austrálie?…

 

Tak potom, tu máš excelentnú príležitosť. Demi-pair  program v Austrálii ( nie je to Au-pair ).

 

Au-Pair,

obyčajne využívajú dievčatá 18+ vo Veľkej Británii a inde. Je to 5 hodín denne opatrovanie deti a pomocná práca  v rodine.  Za túto starostlivosť majú v rodine ubytovanie a stravu.

 

Demi-Pair,

v Austrálii, je úplné opačný program. Demi-pair musí navštevovať školu ( podmienka Austrálskeho študentského víza ) a je riadnou dennou študentkou. Škola je od  9,00 do 15,00 hod. od pondelka do piatka.

Demi-pair sa stáva austrálskou študentkou, býva s rodinou v rodinnom dome, kde má ubytovanie a stravu. Vo voľnom čase po škole sa stará o deti a robí malé práce v domácnosti. Predpokladá sa, že Demi-pair sa bude venovať  rodine aspoň 15 hodín týždenne. V prípade, že je to viac, tak rodina Demi-pair zaplatí 12 AUD$ ( cca 8,60€ )za každú hodinu odpracovanú navyše. Demi-Pair je súčasťou rodiny a zúčastňuje sa všetkých rodinných aktivít, čo je ďalšia výhoda. Spoznáva  inú kultúru a významne to pomáha angličtine.

Je to mimoriadna príležitosť pre dievčatá vo veku 18 a viac, ktoré ovládajú aspoň základnú komunikačnú angličtinu.

Pre čerstvé maturantky, študentky VŠ, absolventky rôznych škôl, študentky a absolventky humanitných univerzít, zamestnané alebo nezamestnané a pre každú, ktorá má záujem naučiť sa v škole anglicky na vysokej úrovni.  Samozrejme predpokladá sa, že Demi-pair má dobrý vzťah k deťom. Podmienkou  je byť v rodine a v škole min. 20 týždňov.

Je to excelentná možnosť dosiahnuť vysokú úroveň angličtiny v anglicky hovoriacej krajine a získať aj medzinárodný certifikát z angličtiny IELTS  resp. Cambridge a spoznať Austráliu.

Live

Tento program  Demi-pair je v spolupráci so školou Milner International College of English v hlavnom meste Západnej Austrálie Perth. Škola má viac ako 30 ročnú tradíciu a patrí medzi najkvalitnejšie jazykové školy angličtiny s výbornými akademickými výsledkami. Školské  poplatky pre budúce Demi-Pair pre  SR škola znížila viac ako o 35%.

Absolventi jazykových kurzov angličtiny na Milner College sú veľmi úspešné. Jazykový pobyt a angličtinu využili vo svojej profesii. Otvorili sa im dvere do leteckých spoločnosti Emirates, študujú na univerzitách, pracujú vo svetových firmách a významných hoteloch po celom svete.

Je to však iba návod ako začať. Ostatné je vo vašich rukách.

Informujte sa, mailujte, telefonujte. Hlavnou náplňou agentúry A-travel už vyše 20 rokov sú študijne pobyty v Austrálii Môžete očakávať profesionálny a priateľský servis. Máme pre vás všetky info a toľko času, koľko budete potrebovať.

 

 

Autor: Ing. P.Petrovský, A-travel

www.australia-travel.sk

mail: petrovsky@australia-travel.sk

mobil: +421 905 643 011

Article Categories:
Ako na to