máj 13, 2016
2256 Views
Komentáre vypnuté na Sekčné garážové brány sú ideálnou voľbou pre moderný dom

Sekčné garážové brány sú ideálnou voľbou pre moderný dom

Written by

Nenahraditeľnou súčasťou rodinného domu je garáž, ktorá poskytne prístrešie vášmu vozidlu. Staré drevené brány nespĺňajú bezpečnostné nároky, a preto sa veľa domácností rozhoduje pre investíciu do sekčných garážových brán. Vyznačujú sa perfektnými tepelnoizolačnými vlastnosťami a vysokou estetickou hodnotou. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme o sekčných garážových vrátach viac zaujímavých informácií.

Garážové vráta podčiarkujú celkový vzhľad nehnuteľnosti, pričom používateľom musia vyhovovať aj po funkčnej stránke. Štandardom moderného bývania sú sekčné garážové vráta poháňané motorom na diaľkové ovládanie. Nespornou výhodou je, že keď prídete automobilom k svojmu domovu, nemusíte ani vystupovať z auta. Stačí stlačiť jedno tlačidlo na ovládači a garážová brána sa vám sama otvorí.

Prečo sú sekčné garážové brány najobľúbenejšie?

1Výrobcovia propagujú predovšetkým sekčné garážové brány, ktoré nezaberajú veľa miesta v garáži. Zasúvajú sa priamo pod strechu, teda šetrí pred garážou aj v samotnej garáži priestor. Ale existujú tiež rolovacie garážové brány, ktoré sú priestorovo nenáročným typom. Rolovacia brána je ideálnym riešením do domácich aj priemyselných garáží. A v neposlednom rade sa dajú zohnať tiež dvojkrídlové vráta, ktoré sa pýšia dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou.

Výrobou garážových brán a tieniacou technikou sa zaoberá trenčianska spoločnosť Lamelland už devätnásť rokov. V týchto dvoch segmentoch patrí k najväčším firmám na slovenskom trhu. Snaží sa uspokojiť všetkých zákazníkov, a preto ponúka aj výrobu na mieru. Lamelland má ku svojim klientom individuálny prístup. Obráťte sa na spoločnosť, ktorá vám navrhne vždy optimálne riešenie za atraktívnu cenu. A nemusíte sa obávať ani montáže, pretože vám kompletnú montáž vykonajú odborní pracovníci.

Article Categories:
Ako na dom a zahradu