máj 12, 2016
2485 Views
Komentáre vypnuté na Poznáte portál – Zlacnene.sk?

Poznáte portál – Zlacnene.sk?

Written by

Aj vaša poštová schránka je neuveriteľne preplnená letákmi? Nebaví vás listovať si medzi „miliónmi“ letákov a hľadať, kde je momentálne najlepšia zľava? Ak chcete mať prehľad o aktuálnych zľavách, ktoré ponúkajú vaše obľúbené obchody, nemusíte sa už „prehrabovať“ medzi tonou letákov. Stačí, že budete pravidelne navštevovať portál www.zlacnene.sk a všetko budete mať na jednom mieste! Pýtate sa, ako to celé vlastne funguje?

Niet nad výhodnú cenu

Princíp je veľmi jednoduchý a pochopia ho i tí menej zdatní v oblasti informačných technológií. Denno-denne pribúdajú na portál Zlacnene.sk nové akčné letáky, ktoré ponúkajú obchodné reťazce Tesco, Billa, Lidl či Coop jednota. Ide v podstate o akciové letáky v elektronickej podobe namiesto tých, ktoré môžeme mať v klasickej – tlačenej forme. Na výber máte z rôzneho sortimentu ako sú potraviny, oblečenie, športové pomôcky či drogéria. Ponuka je teda poriadne bohatá a môžete si byť istý, že aj vy si nájdete ten váš obľúbený produkt, ktorý nakupujete pravidelne. Máte záujem o kúpu kávy za výhodnú cenu alebo sa chystáte kúpiť novú televíziu, no neviete, v ktorej predajni s elektro potrebami bude  za najlepšiu cenu? Portál je určený pre všetkých milovníkov nákupu a najmä výhodných cien! Letáky Tesco či aktuálne novinky, ktoré pripravuje vaša obľúbená predajňa, môžete mať neustále „po ruke“, a to na jednom jedinom mieste.

Informácie o obchodných centrách

Súčasťou portálu sú aj informácie o obchodných centrách, a to konkrétne o otváracích dobách, adrese či fotografie obchodného centra. Medzi ďalšie pozitíva patrí možnosť pridávania sortimentu do nákupného zoznamu či zasielanie noviniek na váš email. Strážca zliav vás e-mailom upozorní, keď sa vami vybraný produkt vyskytne v zľave a vy si ho budete môcť zakúpiť za výhodnú cenu. Vyberajte si aj vy zo širokej ponuky zľavnených produktov a neplaťte zbytočne vysoké ceny za nákup!

Autorské právo: tomass2015 / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to