máj 2, 2015
2086 Views
Komentáre vypnuté na Rozdiel je v leadershipe

Rozdiel je v leadershipe

Written by

Leadership je umenie, vďaka ktorému pochopíte, ako inšpirovať, motivovať a pomáhať ostatným, s cieľom maximálneho využitia vášho potenciálu. Leadership zahrňuje teda vedenie ľudí, dosadzovanie „správnych“ ľudí na správne miesta na základe ich silných stránok či referencií. Medzi funkcie leadershipu patrí vytváranie vízie a získavanie ľudí pre naplňovanie spoločných cieľov. Leadership je vodcovstvo, leader je vodca. No niekedy môže byť naozaj problém, ako sa stať správnym vodcom. Ak ste začínajúci manažér, určite sa zamýšľate nad tým, ako správne reagovať na vzniknuté situácie či ako efektívne pracovať  s vašimi zamestnancami.

Po minulé roky ste sa mohli oboznámiť s aktuálnou ekonomickou situáciou a zmenami, ktoré sa týkali najmä firiem. Všetky tieto informácie vám na konferencií – fórum personalistov poskytli vrcholoví manažéri, ktorí už majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Okrem tejto konferencie ste sa mohli zúčastniť aj stretnutia s najbohatším českým podnikateľom v ČR –Andrejom Dabišom, ktorý vám veľmi rád odpovedal na rôzne otázky, či poradil, s čím môžete v budúcnosti uspieť. No pýtate sa, čo sa čaká vlastne od takého lídra?

Konferencia v Prahe

Na túto a mnoho iných otázok vám pomôžeme odpovedať na konferencií, ktorá sa bude konať v Prahe 11. júna, kde sa budete môcť stretnúť s množstvom známych osobností, ktoré majú už s leadershipom dlhodobé skúsenosti. Dozviete sa, ako reagovať v nečakaných situáciách, motivovať ľudí či ako efektívne pracovať v tíme.

Skutoční lídri môžu byť vedení podnikateľským duchom a podnikatelia bývajú na druhej strane často pozitívne inšpirovaní niektorými manažérskymi technikami. Dôležité je, aby ste sa nechali aj vy inšpirovať a nabrali skúsenosti od tých správnych ľudí. Na čo bude konferencia zameraná a o čom sa budeme rozprávať?

 

  • Ako byť efektívny
  • Ako vzbudiť u zamestnancov dôveru
  • Ako reagovať na nečakané situácie
  • Ako byť trpezlivý
  • Ako inšpirovať a motivovať ostatných
  • Ako byť správnym vodcom
  • Ako správne komunikovať so svojimi zamestnancami či podriadenými

Táto inšpiratívna a kľúčová konferencia vám pomôže odpovedať na mnoho otázok, ktoré vám pomôžu pri vašom ďalšom rozvoji. Byť lídrom nie je jednoduchá záležitosť, no pokiaľ budete na sebe pracovať a získavať nové skúsenosti, ste na správnej ceste byť úspešným vodcom.

 

Article Categories:
Ako na to