apr 22, 2015
5520 Views
Komentáre vypnuté na Precvičovanie diktátov online

Precvičovanie diktátov online

Written by

Aj vaše dieťa má problém s písaním diktátov? Bojíte sa, že opäť prinesie domov zlú známku, ale vy aj tak nemáte čas vyhľadávať v knihách alebo v učebniciach diktáty na vybrané slová, veľké písmená či priamu reč? Úlohou diktátov je naučiť žiakov na základnej škole gramatiku, čo je však pre väčšinu žiakov aj študentov problémom. Priznajme si, že sa to nedá naučiť len tak zo dňa na deň. Dlhodobým tréningom sa však dajú tieto veci naučiť a precvičovaním aj ľahšie zapamätať.

Precvičujte diktáty z pohodlia vášho domova

Ako teda naučiť vaše ratolesti gramatiku? Chceli by ste, aby si ich mohli precvičovať z pohodlia domova bez toho, aby ste museli v učebniciach vyhľadávať pravopisné cvičenia a cvičné diktáty? Skúste online diktáty, ktoré sú skvelým riešením pre všetkých rodičov, ktorým záleží na vzdelaní ich deti, no napriek povinnostiam nemajú čas, sa tomu viac venovať. Nahovorené diktáty sú určené pre všetkých žiakov základnej školy, prípadne nižšie ročníky osemročných gymnázií.

Ako to funguje?

Diktáty na doma fungujú ozaj veľmi jednoducho. Umožňujú žiakom prehrať nahovorené diktáty, ktoré si následne prepíšu na papier alebo priamo na počítači, vďaka čomu môžu zlepšiť aj svoj prstoklad. Po dopísaní si môže vaše dieťa dať skontrolovať diktát systémom alebo vďaka prepisu diktátu, podľa ktorého si ho opraví. Rodič sa samozrejme môže informovať o pokrokoch, výsledkoch a chybách, ktoré robia jeho dieťaťu problém. Tieto informácie získa vo svojej rodičovskej zóne, ku ktorej dieťa nemá prístup.

Ktorý balík si vybrať?

Môžete si vybrať z nasledujúcich balíkov, pričom základný balík je zameraný na bežné diktáty pre ZŠ (84 diktátov pre každý ročník 4-9.ZŠ). Odporúča sa však intenzívny balík, ktorý generuje rôznorodé diktáty priamo na mieru. Poplatok za tento typ balíku je minimálny a vy budete mať istotu, že vaše dieťa na sebe poctivo pracuje a zlepšuje sa.

Pokiaľ aj vás táto skvelá ponuka zaujala, máte možnosť vyskúšať 4 diktáty úplne zadarmo. Môžete si overiť, či vám bude takýto typ „doučovania“ vyhovovať a ak áno, je len na vás, ktorému z balíkov dáte prednosť.

Article Categories:
Ako na to