mar 11, 2016
3041 Views
Komentáre vypnuté na Pracovné oblečenie pre každého robotníka, ale i domáceho kutila

Pracovné oblečenie pre každého robotníka, ale i domáceho kutila

Written by

Pracujete na stavbe či v nebezpečných pracovných podmienkach? Kvalitné pracovné oblečenie by malo byť súčasťou vášho šatníku, a to aj napriek tomu, že sa vám to môže zdať zbytočné. Ročne sa predovšetkým pri práci stane množstvo úrazov, ktoré môžu mať fatálne vážne následky, ba dokonca až smrteľné! Pokiaľ vám záleží na vašom zdraví, nemali by ste túto skutočnosť zanedbať. Dôležité je chrániť sa denno-denne, a to tak, že siahnete nielen po kvalitnom pracovnom oblečení, ale vyskúšate i pracovnú obuv či rôzne ochranné pomôcky, ktoré sú pri práci nesmierne dôležité.

Pohodlné oblečenie, nepremokavá obuv

montérkyVáš zamestnávateľ by vám mal počas práce zabezpečiť nielen ochranné pomôcky ako sú rôzne pracovné rukavice či ochranu hlavy, ale i montérky či pohodlnú obuv, ktorá vám spríjemni vašu prácu počas celého dňa. Montérky, ktoré sú určené na prácu, sú nielen veľmi komfortné, ale i teplé a v prvom rade nepremokavé. Počas chladných dní vás príjemne zahrejú a naopak, v lete vám v nich bude „akurát“, keďže sú ideálne do každého počasia. Môžete ich mať na sebe po celý deň, a to bez toho, aby vám niečo na nich vadilo či vás omínalo. Pracovná obuv by mala byť súčasťou každého robotníka, ale i bežného zamestnanca v akejkoľvek práci. Pýtate sa, aký je rozdiel medzi bežnou a pracovnou obuvou? Pracovná obuv je o niečo vyššia od zeme, je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý nepremoká a podrážka sa postará o to, aby sa vám počas práce nikde nešmyklo. Okrem toho ide o veľmi pohodlný typ obuvi, ktorý môžete nosiť pokojne i na prechádzky či túry do hôr.

Spoločnosť BORMIS s.r.o. ponúka nielen kvalitné pracovné odevy, montérky, pracovné topánky, ale i reflexné odevy, pracovné rukavice, ochranné pomôcky a mnoho ďalšieho! Priateľské ceny, prvotriedna kvalita, široká ponuka sortimentu a spokojnosť zákazníkov sú dôvody, prečo si vybrať práve túto spoločnosť!

FOTO: © BortN66 / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na to