mar 2, 2016
1705 Views
Komentáre vypnuté na Ako udržať svojho psíka na pozemku?

Ako udržať svojho psíka na pozemku?

Written by

V súčasnej dobe je v oblasti chovateľstva veľmi diskutovanou témou, ako udržať svojho psíka na rozľahlom pozemku len v určitej zóne. Priestranné záhrady bývajú rozdelené na niekoľko zón, pričom jednu tvorí čistý trávnik pre voľný pohyb zvieraťa, druhou zasa okrasné záhony a na tretí sa vyníma komfortné posedenie. No, udržať svojho zvieracieho priateľa iba vo vymedzenom priestore bol pomerne nadľudský výkon, ale len do okamihu, než svetlo sveta uzrelo rádiové oplotenie. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako ohraničiť priestor, v ktorom sa môže psík pohybovať a v ktorom nie.

electronic_pet_dog_fencing_hq7le1kb.jpg.thumb_400x400Samozrejme, niekto takú situáciu rieši priviazaním svojho maznáčika na reťaz. Ale psy sú hravá zvieratá, ktoré potrebujú určitú voľnosť. Efektívnym riešením je už spomínané rádiové oplotenia, ktorého súčasťou je elektronický obojok. Vášmu psíkovi nasadíte elektronický obojok a po obvode pozemku natiahnete špeciálny drôt, v ktorom prúdi signál zo základnej jednotky. Akonáhle sa pes priblíži k hranici, elektronický obojok vyšle jemný a nebolestivý signál. A ak bude aj napriek signál pokračovať vo svojej chôdzi bližšie a bližšie k hranici, signál bude intenzívnejší. Nemusíte sa ničoho obávať, svojmu štvornohému miláčikovi nijako neublížite. Pes je chytré zviera, ktoré rýchlo pochopí, že robí niečo zle.

Kde kúpiť rádiové oplotenie?

Pokiaľ chcete psíkovi dopriať dostatočnú slobodu na záhrade, bez toho aby vám rozhrabal záhony so zeleninou. Rádiové oplotenie ponúka internetový obchod ElektronickeObojky.sk, ktorý sa vyznačuje širokým výberom a atraktívnymi cenami. Všetok sortiment tovaru je skladom, preto odoslanie objednaného tovaru je do 24 hodín. Ak si nebudete vedieť rady pri výbere, môžete využiť online poradňu. Špecialista vám vyberie vhodné rádiové oplotenie, ktoré uspokoja vaše potreby a požiadavky.

 

Article Categories:
Ako na to