feb 29, 2016
1617 Views
Komentáre vypnuté na Krásna kancelária podľa Vašich predstáv

Krásna kancelária podľa Vašich predstáv

Written by

Tak presne o takej kancelárií všetci snívajú. Všetci tí, ktorí pracujú za počítačom určite vedia, aký je to pocit pracovať v príjemnom prostredí, kvalitnou technikou a vybavením a na druhej strane v prostredí, kde je Vám pridelené pracovné miesto zahŕňajúce len stôl a stoličku.

Kde začať pri zmene kancelárie?

Určite začnite tým, čo Vám najviac prekáža. S veľkosťou priestoru často príliš veľa neurobíte, naproti tomu však môžete zmeniť napríklad rozloženie Vášho nábytku alebo samotný nábytok. Prospejú aj odkladacie priestory a doplnky, ako sú napríklad poličky, zóna pre chill-out a podobne. Ak ste mali doteraz všade koberec, zvážte nad jeho výmenou v prípade ošúchanosti či celkovej zmene podlahy, ktorá môže byť už viac ako žiadúca. Taktiež by ste nemali obchádzať ani Váš kancelársky priestor, a teda pracovný stôl a stoličku. Najmä kancelárske stoličky vyberajte s ohľadom na kvalitu a dbajte aj pomocou nich na svoje zdravie v oblasti chrbtice. Či zvoliť kožu alebo syntetiku závisí len na tom, do akého štýlu je dizajnovaná celá kancelária. Nezabudnite tiež na priestor pre klientov, ak ho ešte nemáte vytvorený, mal by obsahovať minimálne niekoľko stoličiek, konferenčný stôl a doplnky. Zbytočne neexperimentujte s farebnými plastovými stoličkami vhodnými viac do záhrady, ako práve do kancelárie. Niekedy je však výraznejšia farba v rámci daného priestoru potrebná, no v tomto prípade voľte radšej iné farebné doplnky.

Vhodný kancelársky nábytok

Pri prestavbe Vašej kancelárie sa zrejme nezaobídete bez výmeny Vášho aktuálneho nábytku. Moderný je najmä nábytok z dreva a zo skla, pričom sa vyhnite kovovému nábytku vhodnému viac do dielne ako do kancelárie. Pri nábytku nezabudnite aj na akúsi oddychovú zónu v rámci kancelárie, kde sa bude nachádzať komfortná pohovka a prípadne aj konferenčný stolík. Na nábytku do kancelárie nešetrite, nakoľko aj pomocou neho dokážete urobiť dobrý dojem na klientov.

Article Categories:
Ako na to