apr 5, 2021
860 Views
Komentáre vypnuté na Použité stroje CAT sa v dnešnej dobe oplatí kúpiť

Použité stroje CAT sa v dnešnej dobe oplatí kúpiť

Written by

Zháňate stavebné stroje? No nechcete na ne minúť majland? Potom postačí, ak sa poobzeráte po tých nie celkom nových. Stavte na použité stroje. Kde ich nájdete a z čoho si môžete vybrať?

 Použitý bager poslúži rovnako ako ten nový

Univerzálny minibager na kopanie základov, úpravu pozemku či práce na záhrade alebo jeho väčšieho brata na rozsiahlejšie práce si môžete zabezpečiť za výhodnejšie ceny a punc novoty vám nebude vôbec chýbať. Ide totiž o kvalitné stroje značky CAT (Caterpillar disponujúce najnovšími technológiami, ktoré majú za sebou aj servis) so všetkým potrebným príslušenstvom.

Takže ak hľadáte bager a radi by ste ušetrili, no zároveň získali stroj výhodne, navštívte niektorú z pobočiek Zeppelin, kde vám navyše poradia odborníci.

Ďalšie stroje, ktoré sa oplatí kúpiť použité

Často používaným a potrebným stavebným strojom je tiež nakladač. Nestojí málo. Avšak, ak si ho kúpite ako použitý stroj, peňaženka nezaplače.

V Zeppelin SK nájdete napríklad kompaktné lopatové nakladače (5 až 10 ton) alebo stredné lopatové nakladače (18 až 35 ton).

A čo by ste povedali na živičný valec určený na menšie úzke plochy? V prípade, ak potrebujete hutniť živičné povrchy a zeminy napríklad pri stavbe chodníkov, tohto pomocníka viete zohnať aj medzi použitými strojmi.

Predaj strojov z požičovne

Rozhodnúť sa môžete aj pre kúpu strojov z požičovne. Zeppelin Sk ponúka aj takúto alternatívu. Aktuálne tu nájdete napríklad čelný lopatové nakladače či teleskopické manipulátory. Zavítajte aj do požičovne a rozhodnite sa pre požičaj alebo kúpu.

Či už máte na muške použité alebo nové stroje, prípadne si ich chcete len požičať, vo všetkých prípadoch vám pomôže návšteva pobočiek Zeppelin SK. Nájdete ich na dvoch miestach v Bratislave, po jednej v Žiline a Košiciach.

 

 

 

 

Article Categories:
Ako na to