feb 23, 2016
1560 Views
Komentáre vypnuté na Pár užitočných rád pre zahraničných podnikateľov

Pár užitočných rád pre zahraničných podnikateľov

Written by

Ak aj vy patríte k podnikateľom zo zahraničia, ktorých prilákalo podnikateľské prostredie na Slovensku, tak v tom prípade by ste mali spozornieť. Prinášame vám zopár užitočných rád, ktoré by ste nemali jednoznačne prehliadnuť. Poradíme vám ako si zjednodušiť začiatky podnikania na Slovensku a vyhnúť sa zakladaniu pobočky. Ďalej si prezradíme ako ušetriť veľké množstvo peňazí kúpením sídla spoločnosti. Poďme teda na to.

 

Založenie organizačnej zložky pre zahraničných podnikateľov

 

Aby sa zahraniční podnikatelia vyhli zakladaniu pobočky svojej s.r.o. na Slovensku, mali by využiť jedinečnú možnosť, ktorú ponúka Online Invest. Aká je to ponuka? Ako sa vyhnúť zbytočnému vybavovaniu pobočky, keď sa to dá aj inak? Skúste si nechať poradiť. Založte si organizačnú zložku. Založenie nevyhnutnej organizačnej zložky bude prebiehať pod dohľadom odborníkov. Následne ako si ju necháte vytvoriť, môžete na Slovensku podnikať rovnako ako slovenskí podnikatelia. Nebudete sa líšiť. Chceli by ste aj vy využiť túto jedinečnú ponuku?

 

Šetrenie financií vďaka sídlu spoločnosti

 

Ako zahraničný podnikateľ môžete ušetriť množstvo financií aj na sídle spoločnosti. Je zbytočné platiť vysoké nájmy za prenajaté kancelárske priestory, keď môžete ušetriť na sídle vašej spoločnosti. Výber adries si budete môcť pozrieť na stránke sidlo-firmy.sk. Sídla sú ponúkané na reprezentatívnych adresách v Bratislave. Zvýšte povedomie o svojej firme a ušetrite peniaze. Vďaka čomu? No predsa vďaka sídlu firmy.

 

Zmena sídla firmy

 

Dobrá rada pre zahraničných podnikateľov je aj možnosť nechať si zmeniť sídlo spoločnosti. Máte možnosť sa vyhnúť zbytočnému vybavovaniu. Odborníci z Online Invest vám dokážu všetko vybaviť! Potrebné informácie o zmene sídla firmy nájdete na stránke sidlo-firmy.sk. Ak ste si istí, že zmena sídla firmy vám priláka viac zákazníkov,tak sa do toho vrhnite. Nápomocní vám bude tím spoločnosti Online Invest.

Article Categories:
Ako na to