feb 23, 2016
1855 Views
Komentáre vypnuté na Ako ukončiť podnikanie bez zbytočného zmätku

Ako ukončiť podnikanie bez zbytočného zmätku

Written by

Môže sa stať, že vaše podnikanie nenaberie tie správne obrátky a tým pádom bude smerovať k úpadku. Pýtate sa ako ukončiť podnikanie bez zbytočného zmätku? Potrebujete poradiť s neaktívnou spoločnosťou?

 

Neplaťte zbytočne licenčné poplatky

Ak potrebujete poradiť s neaktívnou spoločnosťou, skúste sa obrátiť na M2 Business. Práve šikovný tím pracujúci u M2 Business vám dokáže poradiť s ukončením podnikania. Navrhne pre vás spôsob, ako sa zbaviť nefungujúcej spoločnosti a zároveň vám pomôže vyhnúť sa plateniu daňových licencií. Vykľučkujte z toho bez ujmy. Vyhnite sa plateniu licenčných poplatkov, ktoré môžu siahať až do výšky 2300€. Nájdite si stránku m2b.sk a prečítajte si pre vás užitočné informácie, ktoré vám pomôžu pri ukončení podnikania.

M2 Business vám poradí spôsob, ako ukončiť svoje podnikanie. Zo štyroch možností ukončenia podnikania vás najviac zaujala ponuka celkovej likvidácie spoločnosti?

 

Celková likvidácia spoločnosti

Spoločnosť, ktorá je už dlhšie neaktívna, sa dá úplne zlikvidovať. S likvidáciou neúspešnej s.r.o. vám pomôže šikovný tím od M2 Business, ktorý už zrušil množstvo neaktívnych spoločností. Chcete osud svojej spoločnosti nechať v odborných rukách alebo sa chcete spoľahnúť na nespoľahlivých ľudí, ktorí sa v v tejto oblasti nevyznajú? Veríme, že osud vašej neúspešnej s.r.o. vložíte do rúk M2 Business. Celková likvidácia s.r.o. bude úspešná vďaka M2 Business.

Ak sa rozhodnete pre toto nezvratné rozhodnutie, mali by ste myslieť aj na to, aby ste vyrovnali všetky svoje záväzky. Následne sa majetok môže prerozdeľovať medzi spoločníkov.

 

Načrtnite si plán ukončenia 

Hrozivý scenár ukončenia podnikania skúste načrtnúť na ActivBoard. Vaši spoločníci by mali vedieť, že spoločnosť sa blíži ku dnu. Vďaka tejto tabuli si budú môcť lepšie predstaviť vaše nasledujúce kroky. Chcete si aj vy pozrieť ako funguje táto takáto keramická interaktívna tabuľa?

 

 

Article Categories:
Ako na to