nov 29, 2017
1733 Views
Komentáre vypnuté na Odlíšte sa nadčasovým nábytkom

Odlíšte sa nadčasovým nábytkom

Written by

Je prirodzené, že sa pri zariaďovaní interiéru riadime tým, čo je práve v móde. Inšpirovať nás môže listovanie katalógov, prezeranie internetových stránok, ale aj návšteva u našich známych. Ak však máte vlastné kreatívne nápady, nebojte sa zariskovať a kúpte si taký nábytok, ktorý sa vám nebude páčiť iba preto, že moderný, ale aj nadčasový a originálny.

Univerzálne druhy nábytku

Ak vyberáte nábytok do nového bytu či domu alebo do vašej kancelárie, myslite predovšetkým na jeho kombinovateľnosť s inými druhmi nábytku. Nikdy predsa neviete, či sa vitrína na porcelán neocitne zrazu v predsieni vo funkcii knižnice a napokon v pracovni ako skriňa na dokumenty. Je dobré si vopred zvoliť preferovanú škálu farieb, ktoré sa budú v interiéri objavovať, a potom sa pustiť smelo do kombinovania. Zariaďovanie interiéru vám najviac uľahčí sektorový nábytok, ktorý si môžete dokupovať aj postupne, ako budú rásť vaše potreby na úložný priestor alebo ako to umožní vaša peňaženka. Samozrejme, existujú aj hotové riešenia – predajcovia nábytku vám ponúkajú kompletné spálne, predsiene, detské izby, nábytok do obývačky a aj celú kuchyňu. V tomto prípade je však trochu brzdená vaša kreativita a tiež sa nevyhnete tomu, že budú rovnakú spálňu vlastniť aj traja vaši známi. Po čase môže nastať aj sklamanie z nábytku a túžba vlastniť kúsky, ktoré nie sú moderné iba chvíľu, ale sú nadčasové a majú schopnosť tešiť nás celé roky. Veľmi univerzálnymi druhmi nábytku sú už spomínané vitríny, ale tiež komódy, ktoré sa vďaka svojim rozmerom zmestia do každej izby a poskytujú pomerne veľa úložného priestoru. Využitie tiež nájdu praktické taburety, pohodlné kreslá a drobné odkladacie stolíky.

Nábytok pre všetky peňaženky

Často sa stáva, že si vysníme konkrétne druhy nábytku a štýl bývania, no náhľad do peňaženky nás aj tak prinúti rozhodnúť sa pre lacnejšie varianty, ktoré sa od pôvodných predstáv dosť odlišujú. Nemusíme upúšťať zo svojich nárokov, ale ani celé roky šetriť na nový nábytok. Stačí poznať miesta, kde sa dá nakúpiť výhodne. Stránka Môjnábytok.sk poteší tých, čo obľubujú tradičné druhy nábytku, ale i tých, ktorí sa chcú od ostatných odlišovať a vo svojich domácnostiach vytvoriť vďaka nábytku doslova revolúciu. Revolúciu v kombinovaní štýlov, farieb, motívov. Sami sa môžete presvedčiť, že bývať sa dá vkusne, luxusne, a pritom nik nemusí vedieť, že ste za to neutratili celý majetok. Ak vám pri zariaďovaní interiéru chýba inšpirácia, stačí si prezrieť bohatú ponuku na Môjnábytok.sk alebo sa začítať do nápadov uverejnených na blogu, a zaiste vás to hneď povzbudí. Pri výbere nábytku je dôležité riadiť sa srdcom, aby vaša domácnosť mohla kopírovať to, čím ste, romantici, minimalisti, energické bytosti s množstvom nápadov, a aby ste si vždy mohli povedať, že doma je aj tak najlepšie.

 

 

Article Categories:
Nezaradené