sep 27, 2021
524 Views
Komentáre vypnuté na Masážne kreslá pre domáce využitie. Už nikdy viac bolesti a stuhnutosť

Masážne kreslá pre domáce využitie. Už nikdy viac bolesti a stuhnutosť

Written by

Jedinou možnosťou ako bojovať s bolesťami svalov sú masáže. Skúsený masér dokáže nájsť problematické miesto a masírovaním bolesť odstrániť. Nie vždy však máte čas a peniaze na návštevu maséra. Preto nie je na škodu sa zamyslieť nad kúpou masážneho kresla alebo lehátka.

Viete, čo všetko dokáže masážne kreslo?

Masážne kreslo alebo masážne lehátka sú všestranné a masáž nie je to jediné, čo dokážu. Väčšina kresiel už v základnej výbave ponúka rôzne druhy masáží. Kreslo plne simuluje klasickú relaxačnú alebo regeneračnú masáž. Dopriať si môžete tiež exotickú shiatsu masáž a iné. Veľmi blahodarne pôsobia masáže, ktoré sa zamerajú len na istú čas tela a pomôžu tak povzbudiť krvný obeh. Z tohto hľadiska sú masážne kreslá a lehátka riešením nielen pre unavených pracujúcich ľudí, ale tiež pre ľudí so zdravotnými problémami. Je známe, že masáže majú veľa zdraviu prospešných účinkov. Zo základných musíme spomenúť relaxáciu a odbúranie stresu. Masážne kreslo vďaka podpore obehu krvi a povzbudeniu lymfatického systému pomáha pri problémoch s krvným tlakom. Pri masáži v pohodlí domova sa budete cítiť uvoľnene a následne budete lepšie pripravení na fyzickú či psychickú námahu. Ak si kreslo kúpite s doplnkovými funkciami ako napríklad vyhrievanie alebo stereo zariadenie, stane sa kreslo doplnkom domácnosti, o ktorý sa bude biť celá rodina.

Podľa čoho vyberať masážne kreslo

Niektoré masážne kreslá sú rozmernejšie, a preto si vopred premyslite, kam chcete kreslo umiestniť. Väčšina ľudí preferuje obývaciu miestnosť, pretože počas masáže môžu sledovať televízor alebo komunikovať s rodinou. Dôležitý je samozrejme dizajn a vonkajší materiál kresla. Kreslá sa vyrábajú v rôznych farbách a môžu mať drevenú alebo kovovú konštrukciu. Ak chce kreslo využívať celá rodina, nešetrite na jeho nosnosti. Samozrejme, že najdôležitejšie sú funkcie masážneho kresla. Vyberte si také kreslo, ktoré má na výber viac druhov masáží a ovláda sa pomocou displeja. Rôzne iné doplnkové funkcie nie sú síce tak dôležité ako masáže, ale spríjemnia vám chvíle relaxácie. Odporúčame vám kupovať kreslo od predajcu, ktorý vám vie poskytnúť záruku a poradenstvo. Takýmto predajcom je e-shop inSRPOTline, v ktorom nájdete širokú ponuku masážnych kresiel a lehátok v rôznych dizajnoch a s množstvom funkcií.

 

 

 

Article Categories:
Ako na to