sep 23, 2021
675 Views
Komentáre vypnuté na VTIPNÉ DARČEKY, KTORÉ ROZOSMEJÚ BEZ OHĽADU NA VEK

VTIPNÉ DARČEKY, KTORÉ ROZOSMEJÚ BEZ OHĽADU NA VEK

Written by

Vybrať vtipné darčeky k narodeninám nemusím byť náročnou úlohou. Často sa snažíme pristupovať k darčekom zodpovedne a vybrať veci, ktoré môžu prinášať úžitok počas dlhej doby. Pravdou však je, že to najkrajšie, čo môžeme venovať, je smiech. V našom dnešnom článku vám poradíme, ako vybrať praktické a zároveň vtipné darčeky pre mužov i pre ženy. Veríme, že s našimi radami a tipmi nespravíte krok vedľa a oslávencovi sa váš výber bude páčiť.

Bublinkovač do vane – objavte v sebe dieťa

Niet pochýb o tom, že šťastný život utvárajú drobné okamihy radosti každý deň. Postupne ich však prestaneme vyhľadávať a prepadneme rutine náročného pracovného dňa. V tomto prípade by sme si mali vziať príklad z našich najmenších, ktorí nám dokážu znovu ukázať, v čom sa skrýva skutočné šťastie. Hoci je bublinkovač do vane určený predovšetkým pre deti, radosť z obrovských bublín, ktoré naplnia celý priestor, môžeme mať všetci bez ohľadu na vek. Bublinkovač dokáže vykúzliť radosť rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť.

LED klip na okuliare – darček pre každého milovníka kníh i komiksov

Ak plánujete obdarovať milovníka kníh alebo komiksov, pre ktorého neexistuje nočná hodina obmedzujúca príbeh, stavte na LED klip na okuliare. Už viac nebude potrebné špekulovať s umiestnením baterky. LED klip na okuliare patrí do kategórie vtipných darčekov pre ženy i mužov – potešíte s ním každého, kto nechce svojich spolubývajúcich rušiť svetlom lampy do skorých ranných hodín.

XXL pohár na víno – niektoré dni jednoducho nepotrebujú viac otázok

Sú dni, ktorými preplávame bez povšimnutia. A potom sú také, ktoré si vyžadujú už len víno a žiadne otázky. Len ticho a pokoj. Presne pre tento typ dní bol navrhnutý XXL pohár na víno, ktorý je jasným znamením, že nie je potrebné viac sa pýtať. A hoci nik z nás nechce myslieť počas obdarovania na zlé chvíle, mať po ruke XXL pohár na víno sa môže hodiť.

Plechová dóza, ktorú môžete premeniť na personalizovaný darček

Milovníkov kávy nikdy neomrzia dózy, do ktorých môžu ukryť ingrediencie na prípravu svojho obľúbeného nápoja. Plechová dóza sa vyznačuje krásnym a prepracovaným motívom kávovaru a už sama je vhodným tipom na darček. Môžete ju však premeniť i na personalizovaný darček – umiestnite do nej spoločné fotky, na ktoré napíšte spoločné vtipné zážitky. Alebo ju naplňte vzorkami kávy zo všetkých kútov sveta balených v malých vrecúškach.

Smiech a radosť zo života potrebujeme v každom veku. Vtipné darčeky pre ženy i mužov si vždy nájdu svoju cestu k oslávencovi. Každý z nich môžete doplniť originálnym narodeninovým blahoželaním, ktoré presne vysvetlí vašu voľbu. Na stránkach extrashop.sk objavíte celú škálu vtipných darčekov na každú príležitosť.

Article Tags:
Article Categories:
Ako na to