sep 23, 2021
556 Views
Komentáre vypnuté na Špičkový airsoft výstroj vám uľahčí pohyb v teréne a zabezpečí obranu

Špičkový airsoft výstroj vám uľahčí pohyb v teréne a zabezpečí obranu

Written by

Úspech na airosftovom evente veľakrát závisí od kvalitného výstroja, s ktorým sa ako strelec dokážete stotožniť a zžiť. Špičkový airsoft výstroj vám navyše poskytne skvelú ochranu, uľahčí pohyb, maskovanie a spríjemní boj aj vtedy, keď sa počasie zblázni. Poďme si teda predstaviť zopár doplnkov, ktoré vám v tomto smere naozaj veľmi pomôžu.

Taktické rukavice

Aj keď sme o taktických rukaviciach už veľakrát hovorili, musíme opäť pripomenúť, aké sú pri airsofte nevyhnutné.

Taktické rukavice plnia hneď niekoľko dôležitých úloh. Chránia pred poveternostnými podmienkami (dážď, sneh, chlad), ochraňujú pred zraneniami (porezanie, popálenie) a sú pomocníkom, ktorého počas boja zaiste oceníte. Na výber je množstvo modelov a prevedení a zvyčajne vyberáme podľa materiálu, a teda kvality, podľa vzhľadu a toho, v akom prostredí budeme bojovať a podľa počasia, v ktorom predpokladáme, že sa airsoftový event bude odohrávať.

Niektorí hráči na taktické rukavice nedajú dopustiť a prisahajú, že zlepšujú presnosť ich streľby a samotný kontakt so zbraňou. To budete musieť vyskúšať sami a možno zistíte, že je tento jednoduchý doplnok boja tým, čo z vás spraví skvelého airsoft hráča.

Maskovacia sieť

Maskovacia sieť je voľbou číslo jedna pri airsoft eventoch. Poskytuje jednoduché riešenie maskovania, avšak výborne efektívne, rýchle a spoľahlivé. Maskovacie siete slúžia na maskovanie nielen samotných airsoftových hráčov, ale aj zásob či iných dôležitých, strategických miest a objektov.

Opäť je dôležité, aby sme zvolili takú, ktorá sa do prostredia hodí. Pokiaľ sa airsoft event bude odohrávať v zalesnenej oblasti, nezvolíme béžovú sieť, ale skôr také, ktoré splynú s prostredím – tmavozelené či čierne.

Masky, kukly a čiapky

Keď opäť prejdeme k výstroju samotného hráča, masky, kukly a čiapky poskytujú taktiež dokonalé spojenie funkčnosti a dizajnu.

Airsoftová maska vás opäť cháni pred vplyvom poveternostných podmienok a zápalom boja, no je aj unikátnym doplnkom výstroja, ktorý sa vám bude páčiť aj z dizajnového hľadiska. To isté môžeme povedať aj o airsoftových kuklách, ktoré chránia pred zimou a poskytnú ešte o čosi autentickejší zážitok z boja.

Uniformy a chrániče

Nesmieme zabúdať ani na uniformy a chrániče, ktoré perfektne zjemnia prípadný zásah, poskytnú ochranu bez obmedzenia pohybu a definujú vašu pozíciu v tíme. Milovníci airsoftu trávia dlhé hodiny výberom tej najkrajšej, ale aj najúčinnejšej a najpraktickejšej uniformy.

Rozumný výber a umiestnenie chráničov na airsoft vás ušetrí pred nepríjemným zásahom a zabezpečí, že vaše najcitlivejšie miesta ostanú v bezpečí.

Výber špičkového airsoft výstroja je niekedy naozajstnou vedou. Ak by ste potrebovali pomocnú ruku, pokojne sa obráťte na expertov z internetového obchodu AFG.sk, ktorí vám poskytnú svoje dlhoročné skúsenosti, pohľady a pomôžu vám vybrať tak, aby ste na najbližšom airsoftovom evente zabodovali.

Article Categories:
Ako na to