jan 26, 2017
1350 Views
Komentáre vypnuté na Konvenčné sušiče rúk vám dokážu znížiť náklady

Konvenčné sušiče rúk vám dokážu znížiť náklady

Written by

Ste podnikateľ, alebo facility manažér a premýšľate nad tým, kde sa skrývajú všetky financie, ktoré boli minuté na náklady? Odpoveď vás môže zaskočiť, ale riešením môže byť výmena papierových utierok za šušiče rúk na vašich toaletách. Prečo práve tu? Prečítajte si nasledujúce slová a zistite sami, ako môžete ušetriť nemalé financie za prevádzku vašich toaliet.

Dodávatelia sanitárneho vybavenia by mali pri komunikácii s facility manažérom konkrétnej spoločnosti okrem individuálnych výhod pre špecifický trh, vyzdvihnúť taktiež celkové výhody sušičov rúk, ktoré predstavujú znižovanie a udržovanie operatívnych nákladov. Sušiče rúk znižujú potrebu personálu na udržovanie čistoty na WC, blokovanie umývadla papierom a signifikantne znižujú náklady na papierové utierky.

Spoločnosti a jednotliví podnikatelia by všeobecne potrebovali väčšie pochopenie tohto veľkého pozitívneho environmentálneho dopadu, ktorý sa týka prechodu z papierových utierok na sušiče rúk. Taktiež by sa im zišlo doštudovať informácie o nepravdivej propagande, ktorá sa týka stigmy, že sušiče rúk vytvárajú škodlivé baktérie. To totiž nie je úplná pravda. Existujú sušiče rúk, ktoré tento problém spôsobujú, avšak moderných zariadení sa táto záležitosť netýka.

Keď sa ľudia zbavia týchto nepravdivých informácii, všeobecná spoločnosť sa bude cítiť oveľa lepšie pri používaní sušičov rúk a facility manažéri sa nebudú musieť báť negatívnej spätnej väzby, ktorá by ich normálne sprevádzala pri zavedení tohto riešenia.

Sušiče rúk sú všeobecne dobrým spôsobom, ako znížiť výdavky financií, ktoré by boli inak použité na nákup papierových utierok. Pokiaľ má vaša spoločnosť 50 a viac ľudí, ktorí denne používajú toaletu, investícia do sušičov rúk sa vám vráti v priebehu roka a následne už bude prakticky zadarmo.

Riaditelia spoločností, facility manažéri a finanční riaditelia urobia správny krok smerom k zníženiu priamych nákladov v prípade, ak sa rozhodnú uprednostniť moderné šušiče rúk pred papierovými utierkami. U menších podnikateľov môže byť toto rozhodnutie ťažšie, ale vyššia počiatočná investícia sa im po čase vráti naspäť.

Article Categories:
Ako na to