júl 3, 2022
267 Views
Komentáre vypnuté na Hever, rampa, kompresor: Prečo sa ich hodí mať v garáži?

Hever, rampa, kompresor: Prečo sa ich hodí mať v garáži?

Written by

Šťastie praje pripravenému, toto porekadlo platí odjakživa. Možno by ste nepovedali, že sa vo vašej garáži môžu vyskytovať práve tieto veci. Nakoniec ale budete príjemne prekvapení ich úžitkovou hodnotou.

Nájazdová rampa vám ušetrí mnoho tisíc

Presne tak. Sotva prídete do autoservisu, budú sa pozerať pod auto. Aj za vyskočenú hadičku zaplatíte prinajmenšom niekoľko stoviek, väčšinou ale oveľa viac. Cenovo si autoservisy účtujú každú položku, vrátane hodinovej práce mechanikov, ktorí rozhodne nemajú dôvod ponáhľať sa. Nájazdová rampa vám počas životnosti vašich automobilov urobí skvelú službu. A ušetrené peniaze? Schovajte si ich treba do tajnej vitríny v garáži, aby ste mali na nové pneumatiky alebo profi auto kozmetiku.

Prečo si zaobstarať hever

Mnoho používateľov vozidiel si vlastný hever stále vozí v automobile. Zdviháky alebo hevery totiž potrebujeme pre základné zdvihnutie jednej strany auta, kedy budeme následne vykonávať základné servisné úkony. Nemáte hever, nemôžete si ani prezuť pneumatiky alebo vymeniť kolesá. Pri výbere heveru si dajte pozor, aby ste neprekročili so svojim vozidlom maximálnu nosnosť a výšku tohto prístroja. Budete si priať hydraulický, alebo vám postačí nožnicový?

Kompresor miluje celá rodina

Keď si ho zaobstaráte, už nebudete chcieť inak. Kompresor sa samozrejme najviac hodí na nafúkanie pneumatík a na kontrolu nahustenia pneumatík. Má ale oveľa viac úžitkových možností! Napríklad sa postará o vyfúkanie prachu z obľúbených trofejí, obrazov aj pohárov. Ďalej sa bude s láskou starať aj o plášte bicykla alebo kočíka. Prajete si nafúknuť loptu, nafukovaciu posteľ pre hostí, letnú atrakciu k vode, čln, alebo napríklad pohodlné lehátko? Či už budete nafukovať jednodožke alebo lehátko v tvare piva, s kompresorom to pôjde ľahko.

Tri zdanlivé banality, ktoré by ste možno prehliadli. Keď si ich ale zaobstaráte, ušetríte si čas aj financie.

 

 

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ako na to