nov 8, 2016
3153 Views
Komentáre vypnuté na Dizajnové taburety do každej obývačky

Dizajnové taburety do každej obývačky

Written by

Ak sa vám zdá, že vaša obývačka nie je kompletná a chýba v nej niečo, zabezpečte si dizajnový taburet. Ide o kusový nábytok typu solitér, ktorý vám oživí svojím dizajnom celkový priestor a poskytne vám možnosť vyložiť si nohy pri sedení vo vašom obľúbenom pohodlnom kresle. Zmaximalizujete si tak svoj komfort a pohodlie. Niektoré typy taburetov slúžia aj ako úložný priestor, kedy sedacia horná časť je otvárateľná. Je to praktický priestor na odloženie novín, časopisov, či kníh. Taburety sú pomerne malých rozmerov, takže vás neukrátia o veľa priestoru, a sú praktické v prípade, ak sa u vás doma zíde väčšia spoločnosť a potrebujete usadiť všetkých hostí.

Ak ste sa teda rozhodli, že si taburet zadovážite, je dobré sa zamyslieť, aký materiál preferujete. V ponuke sú taburety z pravej kože, čalúnené, potiahnuté kravskou kožou, či drevené taburety z masívu. Máte možnosť sa rozhodnúť, či si obstaráte taburet z rovnakého materiálu ako je pohovka, či sedačka, alebo sa radšej rozhodnete o dizajnový solitér.

rozkladaci-gauc-samatha-200cm-antracit-600x533Taburety sa stávajú čoraz obľúbenejšou súčasťou moderného interiéru, predstavujú kombináciu dizajnu, pohodlia a možnosti úložného priestoru. Okrem využitia v obývacích priestoroch, kedy nám poslúžia na zväčšenie komfortu pri oddychovaní, či ako úložný priesor, nájdu využitie aj vo vstupných halách či detských izbách.

Taburet v predsieni poslúži rovnako ako rohové lavice alebo kresielka na pomoc pri prezúvaní, prípadne na rýchle položenie kabelky, či iných doplnkov. Svojím dizajnom dokážu spestriť priestor a upriamiť na seba pozornosť. Vkusne dopĺňajú sedací priestor a ponúkajú možnosť usadenia hostí. Častokrát sa taburet používa aj ako doplnkový konferenčný stolík na odloženie novín, časopisov a podobne.

Čo sa týka rozmerov a tvarov, v ponuke sú taburety okrúhlych aj štvorcových tarov a to v rôznych veľkostiach. Tie najmenšie sú napríklad okrúhle s priemerom 30 centimentrov, k tým väčším patria taburety v tvare štvorca v rozmere až 80 x 80 centimetrov. Dôležitá je taktiež výška taburetu, tá by nemala prevyšovať výšku pohovky. Takže máte rozhodne z čoho vyberať.

Pokiaľ hľadáte štýlový nábytok, kuchyne, alebo doplnky do domácnosti, potom je tu pre Vás obchod iKuchyne.sk.

 

 

 

 

 

Article Tags:
·
Article Categories:
Ako na to