sep 24, 2018
1260 Views
Komentáre vypnuté na Ako vytvoriť fotoknihu?

Ako vytvoriť fotoknihu?

Written by

V súčasnom digitálnom svete si väčšina ľudí uschováva fotografie na rôznych médiách, ako sú USB kľúčenky, DVD, CD, externé harddisky a podobne. Aj napriek tomu majú vyvolané fotografie ojedinelé kúzlo. Ak teda premýšľate nad tým, že si necháte vyvolať nejaké fotografie, aby ste si ich schovali do zásuvky nočného stolíka a po večeroch sa na nich pozerali, odporúčame nechať si vytvoriť rovnú fotoknihu. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako takú fotoknihu nechať vyrobiť.

Ak premýšľate, ako vytvoriť fotoknihu, ktorá by vám neustále pripomínala spoločné chvíle strávené s rodinou, potom pre vás máme užitočný návod.

Ako sa vytvára fotokniha?

Otvorte si webovú stránku empikfoto.sk, pričom v hornej časti kliknite na kategóriu s fotoknihu. Objaví sa vám cenník jednotlivých formátov. Veľmi populárne sú fotoknihy o veľkosti 20 × 30 centimetrov, čo je klasický formát A4.

Akonáhle kliknete na možnosť vytvorenia fotoknihy, zobrazia sa vám prednastavené varianty. V ponuke je navyše niekoľko tém – dovolenka, svadba, dieťa, moderné, rodina, bábätko a škola. Zvoliť si tak môžete alternatívu, ktorá sa najviac približuje k tomu, aké fotky do fotoknihy chcete dať. Samozrejme nič vám nebráni v tom vytvoriť si fotokníh viac, a tým si fotografie prehľadne rozdeliť.

Zvolíte fotky, formát a papier

Potom, čo si vyberiete konkrétnu fotoknihu, sa vám ukáže ďalšie nastavenie, ktoré sa tentoraz týka formátu a papiera. Veľmi obľúbená kombinácia je fotokniha o veľkosti 20 × 30 centimetrov s kriedovým papierom a tvrdou lesklou obálkou. Ihneď sa dozviete, na koľko vás zvolená fotokniha vyjde. Momentálne je akcia, kedy za 28stránkové prevedenie zaplatíte iba 6 euro namiesto pôvodných 19,90 euro.

Kliknite na tlačidlo pre vytvorenie fotoknihy, a potom vyberte súbory z počítača. Vzápätí fotoknihu upravíte k obrazu svojmu, objednáte ju a len čakáte, než vám príde až domov.

Article Categories:
Ako na to