okt 18, 2020
677 Views
Komentáre vypnuté na Ako vybrať kvalitný obal na iPhone 11 a prečo záleží na tom, aký kryt si zvolíte?

Ako vybrať kvalitný obal na iPhone 11 a prečo záleží na tom, aký kryt si zvolíte?

Written by

Pred pár rokmi by sme neverili, čo všetko sa raz bude dať s telefónmi robiť. Okrem toho, že nás spájajú s celým svetom, vytvárajú profesionálne fotografické snímky a fungujú ako navigácie alebo krokomery v jednom. Pomocou telefónov dokážeme riadiť domácnosť na diaľku alebo zapnúť zavlažovanie trávnika. Čím lepšie budú ochránené, tým dlhšie nám vydržia.

Obal na iPhone 11 spoľahlivo ochráni váš telefón

Ako a prečo si vybrať obal na iPhone 11  a iné modely? Odpoveď je jednoznačná. Ak chcete, aby váš iPhone poslúžil na dlhšiu dobu, jeho ochrana je viac než potrebná. „Pavučiny“ na displeji pôsobia veľmi neesteticky a neprofesionálne. Ľudia bežne používajú takto poškodené telefóny, pretože kúpa nového je finančne náročná a najmä neefektívna, pokiaľ by k poškodeniu došlo opäť za krátku dobu. Práve preto je dobré používať ochranné obaly a puzdrá.

Ako vybrať správny typ obalu/krytu na iPhone 11?

S obalmi na iPhone je to ako pri nákupe pneumatík na auto. Darmo vyberiete tie najlepšie značky, keď na vaše vozidlo vôbec nebudú pasovať. Preto pri objednávaní krytov a obalov na iPhone 11, dbajte hlavne o to, aby typ telefónu a model presne zodpovedal danej možnosti. Obaly a kryty sa líšia svojou veľkosťou, šírkou, hrúbkou a, samozrejme, aj cenou.

Nie je obal ako obal

Možností, ako ochrániť svoj iPhone pred rozbitím, poškriabaním a iným poškodením, je hneď viacero. Najobľúbenejší spôsob je používanie silikónového obalu. Tento obal je priesvitný a neprekrýva jeho originálny vzhľad. Navyše je dostatočne pevný, aby iPhone ochránil pred rozbitím, keď sa znenazdajky vyšmykne z rúk alebo z kabelky. Používa sa súčasne s tvrdeným sklom, ktorý chráni naopak jeho prednú stranu. Ale ako už všetci dobre vieme, pokiaľ je náraz pritvrdý, telefón už nič nezachráni a „pavučinke“ na displeji sa asi nevyhneme.

Najodolnejšie a najprofesionálnejšie obaly na telefóny sú  tie outdoorové, ktoré sú vyslovene ako truhlica – pevné a odolné voči vode, mrazu a teplu. Obaly a kryty na iPhone 11 majú širokú ponuku. Vybrať si môžete spomedzi zadných imidžových krytov a rámikov, flip case puzdier a obalov, ktoré slúžia hlavne na ochranu telefónu počas jeho nepoužívania. Pri výbere krytov na iPhone 11 myslite na to, ako často budete svoj telefón používať a v akých podmienkach vám poslúži najčastejšie. Podstatné je, aby bol ochranný obal praktický, aby nezavadzal, neprekážal, ale hlavne aby zastával svoju ochrannú funkciu čo najlepšie.

 

Article Categories:
Ako na to