sep 30, 2016
1332 Views
Komentáre vypnuté na Ako postupovať pri výbere bezbariérového zariadenia

Ako postupovať pri výbere bezbariérového zariadenia

Written by

Uľahčilo by bezbariérové zariadenie život vám alebo niektorému z vašich blízkych? Pokiaľ je to čo i len trochu možné, neváhajte nad jeho zadovážením. Veď od trápenia si treba pomôcť ako sa len dá. Vyberajte ale uvážlivo, aby vám nepribudli ďalšie vrásky na čele.

Dobré meno firmy na trhu aj medzi zákazníkmi

Bez ohľadu na to, či sa jedná o stoličkové výťahy alebo schodolezy, zariadenie vyberajte aj podľa firmy, ktorá ho vyrába alebo dodáva. Ideálom je, ak máte odkiaľ čerpať informácie. Za úspešnú firmu hovoria najmä spokojní zákazníci a pozitívne referencie. Odrazom vysokého štandardu sú aj certifikáty a ocenenia udelené nezávislými inštitúciami. Toto je zároveň dôkazom, že firma nie je na trhu nováčikom, ale vie sa naozaj obracať.

Riešenia problémov šité na mieru

Osud každého človeka je jedinečný, každý prežíva vlastné radosti aj vlastné trápenia. Preto sa riešenia rôznych životných situácií nedajú zovšeobecňovať. Každé musí byť šité na mieru, prípad od prípadu. A v podobnom duchu by mala postupovať aj firma, poskytujúca stropné zdviháky a iné bezbariérové zariadenia. Mala by byť nápomocná pri identifikovaní individuálnych potrieb svojich zákazníkov a sama prichádzať s ich riešeniami.

1Prístup zamestnancov

Dobrú firmu tvoria dobrí zamestnanci. Pri komunikácii si preto všímajte aj prístup a profesionalitu personálu. Zamestnanci by mali byť informovaní, odborne zdatní a ústretoví. Dobrým signálom je už to, ak vaše otázky boli zodpovedané k vašej spokojnosti. Benefity, ktoré vám firma ponúkne, by mali byť pre vás reálne hodnotné. Bezplatná infolinka, poradenstvo v otázke príspevkov od štátu, karty výhod – aj to patrí k službám kvalitného predajcu.

A čo servis?

Zdravotné postihnutie či imobilita mnohokrát nedovoľujú riešiť situácie tak, ako by si človek predstavoval. Aj bezbariérové zariadenie môže občas štrajkovať a v takýchto chvíľach je možnosť využitia odborného servisu na nezaplatenie. Zaujímajte sa o možnostiach záručných aj pozáručných opráv a o ich cenu.

Autorské právo: stylephotographs / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to