feb 9, 2023
619 Views
Komentáre vypnuté na Ako na obývacie steny na mieru a TV zostavy bez kompromisov

Ako na obývacie steny na mieru a TV zostavy bez kompromisov

Written by

Obývacie steny na mieru sú jedinečný spôsob, ako vytvoriť svoj obývací priestor presne podľa svojich potrieb a preferencií. Netradičné obývacie steny na mieru, či už luxusné, dizajnové alebo moderné, vyžadujú originálny nápad, detailný návrh a bezchybnú realizáciu. Toto je 7 dôvodov prečo si TV zostavy a obývacie steny nechať vyrobiť na mieru.

3 dôvody prečo nábytok do obývačky nechať vyrobiť na mieru.

Či už vyberáte luxusne, dizajnové alebo moderné obývacie steny, vlastná TV zostava na mieru sa vždy dokonale prispôsobí vášmu štýlu a všetkému, čo je v nej uložené.

1. Výroba na mieru vždy sadne do vášho štýlu

Luxusný brutalizmus, ultramoderný minimalizmus alebo vidiecky štýl? TV zostava na mieru bude vždy pocitovým centrom obývačky. Keď si necháte vyrobiť stenu s televízorom na mieru, môžete si vybrať presne tú farbu a štýl, ktoré chcete, a zariadiť ich tak, aby sa čo najlepšie hodili k vášmu interiéru.

V prípade riešenia obývacej steny na mieru si môžete vybrať z rôznych materiálov, ale drevotrieskové dosky sú obľúbené pre ich pevnosť a trvanlivosť. Preto sa vždy prikláňame k dizajnu ktorý je v prvom rade funkčný, trvácny a nadčasový.

2. Trvanlivé a pevné

V prípade projektu pre obývacie steny na mieru si môžete vybrať z rôznych materiálov, ale drevotrieskové dosky sú obľúbené pre ich pevnosť a trvanlivosť. Preto sa vždy prikláňame k dizajnu ktorý je v prvom rade funkčný, trvácny a nadčasový.  Lokálna stolárska práca to nie sú len kuchyne na mieru.

3.Viac úložného priestoru

Okrem toho, že poskytuje dostatok miesta pre vaše audio a video zariadenia, môže TV zostava na mieru poskytnúť aj ďalší úložný priestor pre knihy, dizajnové osvetlenie, dekorácie a iné veci.

Obývacia stena ako fokálny bod interiéru

Pamätajte si že ak umiestňujete svoj televízor na stenu, ktorá nemá žiadny iný nábytok, môžete si vytvoriť funkčnú stenu. Či už ide o drevené prvky na stene, ako je obloženie, tapety alebo populárne drevené lamely na stenu. Vytvorenie dizajnového prvku zo steny je dokonalým riešením pre tých, ktorí nemajú radi, keď je televízor príliš výrazný v dizajne ich obývačky.

 

 

Article Categories:
Ako na to