dec 9, 2015
2712 Views
Komentáre vypnuté na Vyberte si sedaciu súpravu snov!

Vyberte si sedaciu súpravu snov!

Written by

Sedacia súprava je dominantou obývacej miestnosti. Používame ju denne, a to najmä pri oddychovaní pred televíziou, posedenia s priateľmi a rodinou a niekedy i na spanie. Výber sedačky je však veľmi zložitý, aj keď sa to na prvý pohľad možno ani nezdá. Je možné, že si zvolíte nesprávny druh materiálu alebo nevhodný tvar. Ako si teda kúpiť sedačku, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám?

sedackySedacia súprava – módny dizajnový prvok

Prvou a tou najdôležitejšou vecou je zvoliť si typ sedacej súpravy. V obývacom pokoji by ste mali mať vyhradené miesto, kam sedačku umiestnite. Dáte prednosť klasickému typu alebo i vás očarila rohová sedacia súprava?  Možností je na trhu dnes ozaj veľmi veľa, takže výber závisí len na vás. Kvalitnú sedaciu súpravu môžete mať i 20 rokov, všetko závisí hlavne na tom, či sa o ňu správne a pravidelne staráte a či je materiál skutočne v požadovanej kvalite. Ujasnite si, na aký účel budete sedaciu súpravu využívať, ale treba mať na pamäti, že aj dizajn je veľmi dôležitý. Nezabudnite vašu sedačku skombinovať s nábytkom či s farbou stien, aby vám nádherne dopĺňala interiér obývačky. Tiež si treba premyslieť, či potrebujete úložný priestor, ale i to, koľko miest na sedenie budete potrebovať.

Dbajte na kvalitu

Čo sa týka samotnej kvality, ide o vlastnosť, ktorú mnoho ľudí podceňuje. Väčšina si myslí, že to, čo je kvalitné, je i drahé. Omyl! Ceny vôbec nie sú vysoké, ale treba nájsť overený obchod, ktorý ponúka kvalitný sortiment za prijateľnú sumu. Ako však spoznať, či je sedacia súprava naozaj kvalitná? Veľmi dôležitá je výplň, pričom sa treba vyhýbať molitanovej, ktorá je najmenej kvalitná. Dôležitý je aj materiál rámu pohovky, pričom medzi tie najlepšie patria rámy z masívneho dreva či kovu.

 

Ak aj vy túžite po kvalitnej sedacej súprave, ktorá nielen splní svoj účel, ale nádherne dotvorí a rozžiari váš interiér, internetový obchod – www.sedacky.com vás príjemne prekvapí. Okrem toho, že ponúka kožené sedačky, rohové sedacie súpravy, nábytok, postele či pohovky, veľkým plusom je aj to, že spolupracuje s najlepšími módnymi návrhármi ako je napríklad Jana Pištejová, takže máte možnosť vybrať si i originálnu sedačku pod značkou Home Design. Veď uznajte sami, že aj také sedacie súpravy dokážu byť unikátnym doplnkom každej domácnosti.

 

Obrázky: sedacky.com

 

Article Categories:
Ako na domácnosť