dec 9, 2015
2123 Views
Komentáre vypnuté na Udržujte si mladistvý vzhľad

Udržujte si mladistvý vzhľad

Written by

Omladzovacie zákroky sú dnes veľmi populárne a vcelku i rýchle. Mladšie ročníky väčšinou preferujú to, že kyselina hyaluronová je tou najlepšou voľbou. Je to naozaj pravda?

Kombinovanie jednotlivých procedúr je výhodné už len kvôli tomu, že sa dajú použiť  kedykoľvek. Postupnými zákrokmi ako je využitie botulotoxínu, sa dá mladistvý vzhľad udržať i niekoľko rokov. Najlepšie je asi to, že vaše okolie nespozná, že by nejaké skrášľujúce zákroky prebiehali.

Minimalizácia vrások, hladká pokožka

O botoxe už počula asi každá z nás. Úspešne sa používa na minimalizáciu mimických vrások a na vyhladenie pleti, ale i k odstráneniu nadmerného potenia. Účinky sú efektívne, keďže po niekoľkých injekciách je koža dokonale hladká. Ideálne miesto pre použitie je ryha medzi obočím, ale i jemné vrásky pri kútiku oka alebo na čele. Malé dávky butulotoxinu pomáhajú vyhladiť i dolné vrásky na krku, v oblasti dekoltu a zjemniť vzhľad vypnutých šliach po stranách krku. Výsledok pretrváva viac ako tri mesiace.

Kyselina hyaluronová má výbornú schopnosť viazať vodu. Po prakticky bezbolestne aplikácií do zvoleného miesta, implantát vyplní nežiaduce ryhy. Stačí k tomu len pár minút, pričom týmto spôsobom môžete zjemniť i jazvy či viditeľné vrásky. Efekt pretrváva viac ako rok, no pokojne môžete aplikáciu kedykoľvek zopakovať.

close up of young woman lipsVýplň lícnych kostí, úprava vašich pier

Tekutejšie prípravky sa používajú pri prevencií a na regeneráciu pokožky, na ktorej sa vek ešte nijakým spôsobom neprejavuje. Môže sa vykonať zvýraznenie lícnych kostí, upraviť poklesnutie kútikov úst či doplniť objem perí. Najnovšie sa dajú implantátmi vyplniť a omladiť šľachovité a žilnaté ruky.

Pokiaľ aj vy túžite po dokonalom vzhľade či jemnej úprave vašej pokožky, vyhľadajte odbornú kliniku lekárstva a kozmetiky. Pred výberom kliniky si však zistite recenzie a skúsenosti zákazníkov, ale i ceny či prístup lekárov.

 

 

FOTO:  © Syda Productions + Stasique  / Dollar Photo Club

 

 

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu