júl 29, 2023
195 Views
Komentáre vypnuté na Váš biznis môže rásť vďaka reštauračnému systému

Váš biznis môže rásť vďaka reštauračnému systému

Written by

Zdá sa vám, že vaša reštaurácia stagnuje? Problém nemusia byť zamestnanci či nechutné jedlo. Zásadné v reštauračnom sektore je to, ako rýchlo budú zákazníci obslúžení a ako dokážete optimalizovať náklady a zisky. S celým chodom reštaurácie alebo baru si hravo poradí reštauračný systém Bluegastro.

Komplexný reštauračný systém

Pri výbere reštauračného systému je nutné zohľadniť potreby vašej prevádzky. Ak plánujete v budúcnosti rast, je dobré vsadiť na komplexný reštauračný systém. Reštauračný systém Bluegastro s variabilnými modulmi umožňuje využívať časti systému alebo celý systém podľa potrieb prevádzky. Jeho využitie je široké a zastrešuje organizáciu kuchyne, skladu, baru, obsluhy i pokladne. Reštauračný systém je určený pre malé a tiež veľké prevádzky ako sú:

  • Reštaurácie
  • Fast foody
  • Nočné kluby
  • Závodné jedálne
  • Hotely
  • Siete stravovacích zariadení

Vďaka možnosti kúpy a prepojenia modulov sa dá celý systém prispôsobiť požiadavkám daného zariadenia. V prípade, že sa bude vaše prevádzka rozrastať, je možné dokúpiť a vytvoriť pluginy. Pre menšie reštaurácie je určená zjednodušená verzia Bluegastro mini.

O všetko sa postará reštauračný systém

Ako majiteľ alebo manažér reštaurácie budete vďaka reštauračnému systému Bluegastro odbremenení od administratívnej práce. Zároveň získate okamžitý prehľad o celom chode prevádzky. Reštauračné systémy pomôžu aj vašim zamestnanom a zaručia, že sa zákazníci budú do prevádzky opakovane vracať.

Aké moduly obsahuje systém Bluegastro? Prácu čašníkom uľahčí modul mobilný čašník. Objednávky zákazníkov je možné zadávať do systému priamo pri stole. S týmto modulom priamo súvisí modul pokladne pre rýchle vytváranie účtov. V kuchyni plne využijú moduly správy objednávok a centrálnej databázy skladu. Pre manažérov sú určené dochádzkové systémy, fakturačný systém a evidencia objednávok. Bluegastro dokážete efektívne využiť aj v závodných jedálňach, kde pomáha modul pre samoobslužné objednávanie stravy cez čipové karty.

 

Article Categories:
Ako na to