júl 25, 2023
194 Views
Komentáre vypnuté na TOP 10 najlacnejších darčekových predmetov pre malé podniky

TOP 10 najlacnejších darčekových predmetov pre malé podniky

Written by

Aby ste si udržali dobrú pozíciu na trhu, nestačí dosahovať len vynikajúce výsledky. Základom úspechu je tiež udržať si dobré meno medzi spolupracovníkmi a klientmi. Vášmu biznisu nezaškodí, ak im občas venujete drobný, ale praktický darček s vaším logom, ktorým im pripomeniete, že vám na nich záleží a ste pripravení zabojovať o ich náklonnosť. Ktoré darčekové predmety fungujú a nezruinujú vás?

1.  Lietajúce taniere alebo loptičky

Kto sa rád nezahrá? S lietajúcim tanierom v ruke často nájdeme aj dospelých. Nechajte si vyrobiť lietajúce taniere alebo loptičky s vaším logom a urobíte radosť nielen deťom, ale možno aj domácim maznáčikom alebo dospelým, ktorí nestratili chuť sa hrať.

2.  Písacie potreby

Koľkokrát hľadáme pero, aby sme si do kalendára poznačili dôležité stretnutie alebo si zapísali, čo potrebujeme kúpiť? Reklamné perá a ceruzky sú cenovo dostupné a u zákazníkov obľúbené. Rozhodnúť sa môžete aj pre perá z ekologických materiálov.

3.  Tašky rôzneho charakteru

Tašiek nie je nikdy dosť. Nechajte si vyrobiť propagačnú tašku. Efektne na nej vynikne vaše logo a vaša značka sa dostane do širšieho povedomia.

Tašky rôzneho charakteru

4.  Antistresové hračky

Isto dobre poznáte fidget spinnery, ktoré nám jednoduchým točením pomôžu zahodiť za hlavu všetky problémy. Myslite na duševné zdravie svojich klientov, no nezabudnite na svoje logo!

5.  Dezinfekčné prostriedky na ruky

Vyzbrojte svojich klientov účinnou zbraňou proti mikróbom, ktorú si môžu pripevniť kamkoľvek, aby mohli zdraví a v plnej sile naďalej nakupovať vaše produkty.

6.  Šnúrky na kľúče

Vďaka šnúrkam môžeme mať svoje kľúče vždy poruke a nestrácame čas ich hľadaním. Šnúrky na kľúče sú lacnými darčekovými predmetmi, a keď sú potlačené elegantne, nik sa nebude hanbiť nosiť ich na krku.

7.  Silikónové náramky

Rozdajte účastníkom firemných akcií veselé silikónové náramky s vaším logom alebo rôznymi nápismi. Silikónové náramky sú nielen obyčajným reklamným predmetom, ale aj módnym doplnkom.

8.  Reflexné nálepky alebo tetovačky

Opäť sa dostávame k téme zdravia a bezpečia. Reflexné nálepky sú milé a praktické darčeky, ktoré nemusia niesť len vaše logo, ale aj vtipnú myšlienku. Reklamné tetovačky zasa potešia tých najmenších.

9.  Hrnčeky s logom

Čím viac hrnčekov si necháte potlačiť vlastným logom, tým prívetivejšiu zľavu získate. Hrnčeky a všeobecne kuchynské pomôcky využíva denne každý z nás. Či sa rozhodnete pre hrnček, otvárač na pivo, podložku pod teplé hrnce, alebo termosku, vaša investícia do reklamy sa oplatí.

10.              Firemné kalendáre

Je ich množstvo druhov – nástenné, stolové, diáre… Ak ich budete rozdávať na konci alebo začiatku roka, každý sa im poteší. Môžu niesť nielen vaše logo, ale aj pútavú myšlienku (tipy pre zdravší životný štýl, recepty, tipy na výlety). Vďaka kalendáru môžete propagovať vlastné produkty.

 

zdroj: freepik

Article Categories:
viem viac