mar 18, 2016
1642 Views
Komentáre vypnuté na Šperk pre ňu – zlato, striebro alebo perly?

Šperk pre ňu – zlato, striebro alebo perly?

Written by

Pokiaľ chce muž vyjadriť žene svoju náklonnosť, môže to spraviť rôznymi spôsobmi. Ak pominieme fyzické prejavy a zamilované slová, ako jeden z tých osvedčených spôsobov nám ostanú darčeky. A len máločo poteší našu drahú viac, ako trblietavý módny skvost, šperk či klenot.

 

Ak ste sa rozhodli bojovať o ruku svojej budúcej partnerky alebo chcete potešiť milovanú osobu pekným darom, venujte jej niektorý z efektne spracovaných drahých kovov. Inšpirujte sa na nasledujúcich riadkoch a siahnite presne po tom, čo vyčarí úsmev a rozdúcha iskru lásky.

 

Svadobne_obrucky_rovne_z_bieleho_zlata_OH45R-002_WG__12_Zlato

Kvôli zlatu sa viedli vojny a stále je veľmi preferovaným a cenným kovom. O jeho význame svedčí tiež fakt, že aj ľudia pripodobňujú svoje milované polovičky práve k zlatu. Zlatá retiazka alebo zdobený náramok rozhodne neurazia vkus ani tej najnáročnejšej milovníčky šperkov a drahých kovov. Zvlášť, keď okrem tradičnej varianty môžeme vyberať aj z bieleho či ružového zlata. Pre chvíle najslávnostnejšie vyberte dokonalé svadobné obrúčky zdobené zirkónom.

 

Striebro

Aj striebro si v ľudovej slovesnosti získalo svoje miesto, veď pojmom „rodinné striebro“ neoznačujeme veci len tak pre nič za nič. Strieborné výrobky na prvý pohľad pútajú svojou čistotou a žiarivosťou, vďaka čomu sú elegantným doplnkom kostýmov a slávnostných rób. Elegantné strieborné náušnice s kameňmi zo zirkónu nie sú práve tuctovým tovarom, ktorý by sa nachádzal vo výbave každej dámy. Využite to a ohúrte nimi svoje okolie aj vy.

 

Perly

O perlách sa tvrdí, že sú to slzy bohov spadnuté na Zem. Je pravdou, že rôzne kultúry im pripisovali rôzne vlastnosti, od magických až po symboly šťastia či krásy. Nikdy neboli tuctové, tak ako nikdy nebudú tuctové náhrdelníky alebo náušnice z perál. Nechajte sa osloviť bájnou históriou a zlákať trebárs perlovým náramkom. Skrášlite sa spútanou silou prírody.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu